Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KIYI EMNİYETİ INMARSAT AKTİVASYON BORÇ SORGULAMA

Gelişen teknoloji ile birlikte birçok sorgulamamızı internet üzerinden yapabiliyoruz. Bu bizi kurumlara gidip sıra beklemek zorunda kalmaktan kurtarıyor. İnternet yapılan sorgulama işlemlerinin artması ile devlette buna destek olmak amacı ile E-Devlet sistemini kurmuştur. E-Devlet sistemi oldukça kolay bir uygulamadır. E-Devlet üzerinden birçok sorgulama işlemimizi yapabiliriz. E-Devlet sistemi üzerinde 22 kurum ve kuruluş bulunmaktadır. Bu kurumlarla ilgili sorgulamalarımızı yapmak için sadece E-Devlet şifresine ihtiyacımız bulunmaktadır. E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden alabilirsiniz. E-Devlet bünyesinde bulunan Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü üzerinden de kıyı emniyeti ınmarsat aktivasyon borç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Yazının devamında bu sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağız.

Kıyı Emniyeti Inmarsat Aktivasyon Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu işlemi yapabilmek için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfa üzerinden kimliğimi şimdi doğrula adlı butona tıklayınız.
b

Bu butona tıkladıktan sonra sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. TC kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girmeden sorgulama yapamayacağınızdan dolayı bu bilgileri doğru bir şekilde girerek kimlik doğrulama işleminizi gerçekleştiriniz.

Adsız

Ardından yapmanız gereken son işlem ise sisteme giriş yap adlı butona tıklamak olacaktır. Bu butona tıkladıktan sonra açılan sayfa üzerinden kıyı emniyeti ınmarsat aktivasyon borç sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Adsız

Kıyı Emniyeti Inmarsat Aktivasyon Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.