Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KIYI EMNİYETİ KARA RUHSATI BORÇ SORGULAMA

İnternet kullanımın yaygınlaşması ile birlikte birçok işlemimizi bilgisayar üzerinden yapabiliyoruz. Birçok kurum ve kuruluş da bu yönde hizmet vermeye başladı. E-Devlet sistemi bu gibi devlet kurum ve kuruluşunu tek bir site altında toplayan bir sistemdir. E-Devlet sistemi sayesinde 22 devlet kurumu ile ilgili sorgulamalarınızı bu sayfadan yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken E-Devlet sistemine girmek olacaktır. E-Devlet sisteminden sorgulama yapabilmek için şifrenizin olması gerekmektedir. Şifrenizi PTT şubelerinden alabilirsiniz. E-Devlet bünyesinde hizmet veren Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü üzerinden de kıyı emniyeti kara ruhsatı borç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı yazının devamında anlatacağımız bilgileri takip ederek öğrenebilirsiniz.

Kıyı Emniyeti Kara Ruhsatı Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemini yapabilmek için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Bu şekilde ilgili E-Devlet sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız. Açılan sayfadan kimliğimi şimdi doğrula adlı butona tıklayınız.

s

Bu butona tıkladıktan sonra açılan sayfada sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. TC kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi doğru bir şekilde giriniz. Sorgulama işleminizi yapabilmek için bu bilgileri girmeniz zorunludur. Bu şekilde kimlik doğrulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Adsız

Son olarak ise sisteme giriş yap adlı butona tıklayınız. Bu şekilde kıyı emniyeti kara ruhsatı borç sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Adsız

Kıyı Emniyeti Kara Ruhsatı Borç Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.