Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KIYI EMNİYETİ KILAVUZLUK VE RÖMORKAJ HİZMETİ ÜCRETİ SORGULAMA

Gelişen teknoloji ile birlikte pek çok işlem internet üzerinden yapılır hale gelmiştir. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak E-Devlet sistemi üzerinden uygulamaya koyulan kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmeti ücreti sorgulama işleminizi de artık internet üzerinden kolaylıkla yapabilmeniz mümkündür. E-Devlet sistemi üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde olduğu gibi kılavuzluk ve römorkaj hizmeti ücreti sorgulama işleminizi de tek bir şifre ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmenize olanak sağlanmıştır. E-Devlet şifresi temin edilmesi çok kolay olup en yakın PTT şubesine başvurunuzun kabulü ile belirli bir miktar ücret ile kapalı bir zarf içersinde sahip olabilirsiniz. Yazımızın devamında sizlerle E-Devlet sistemi üzerinden kılavuzluk ve römorkaj hizmeti ücreti sorgulama işleminizi nasıl yapacağınızın detaylı bilgisini paylaşacağız.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Kıyı Emniyeti Kılavuzluk ve Römorkaj Hizmeti Ücreti Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi üzerinden kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmeti ücreti sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle tüm E-Devlet işlemlerinde olduğu gibi bir E-Devlet şifrenize ihtiyacınız olacaktır. Eğer E-Devlet şifreniz bulunmuyor ise size en yakın PTT şubesine giderek, E-Devlet şifresi almak için kimliğiniz ile birlikte başvuru yapmanız sonucunda 2 TL ücret karşılığında sizse özel bir zarf içerinde E-Devlet şifrenizi temin edebilirsiniz. E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra yapmanız gereken ilk adım yazımızın devamında paylaşacağımız bağlantı adresine tıklamaktır. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

kıyıııııDaha sonra T.C kimlik numaranız ve temin ettiğiniz E-Devlet şifrenizle sisteme giriş yapınız. MESLEKİ YETERLİLİK2

Son olarak “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

MESLEKİ YETERLİLİK3

Sonrasında karşınıza gelen kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmeti ücreti sorgulama sayfasında sorgulamanızı yapabilirsiniz. Böylelikle E-Devlet sistemi üzerinden kılavuzluk ve römorkaj hizmeti ücreti sorgulamanızı başarı ile tamamlamış olursunuz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Kıyı Emniyeti Kılavuzluk ve Römorkaj Hizmeti Ücreti Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.