Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KKTCELL FATURA SORGULAMA

KKTC yani Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşlarının fatura sorgulama işlemi yani KKTCELL fatura sorgulama işlemi hakkında bilgi vereceğiz. Bu işlemi Turkcell verdiği için fatura sorgulama işlemi de Turkcell üzerinden gerçekleşmektedir. Tüm bu sorgulama işlemleri için sizlere alt kısımlarda verilecek adımları izlemenizi öneririz. Eğer bu adımları izlerseniz hem sorgulama işleminizi hem de yapmak istediğiniz diğer işlemleri de kolayca yapabilirsiniz. Şimdi gelelim KKTCELL fatura sorgulama hizmeti hakkında bilgi vermeye;

KKTCELL Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Bu fatura sorgulama işlemini internet üzerinden yapacağız. İnternet uygulamaları hayatımızı kolaylaştırmadan önce bu tarz sorgulama işlemi alakalı kurumun yetkili bayisine gidilerek yapılmaktaydı. Fakat şu anki sistem ile evinizden dahi çıkmadan bu işlemleri sanal ortam üzerinden ve teknolojinin bu imkanlarından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sizlere anlatacağımız adımları uygulamanızdır.

İlk adım olarak aşağıdaki linke tıklayarak KKTC online işlemler sayfasına gitmiş olacaksınız. Bu sayfada aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi GSM Numaranızı ve Süper Şifrenizi doğru bir şekilde yazarak giriş yapmalısınız. Eğer henüz Süper Şifreye sahip değilseniz, bu şifreyi edinebilmek için gerekli bilgi sayfanın sağ tarafında yer almaktadır. Online işlemler sayfasına giriş yaptıktan sonra fatura sorgulama işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz. Fatura sorgulama işlemi için bu cümlenin altında vereceğim linke tıklayarak en alt kısımdaki yardım videosuna ulaşabilirsiniz.

Untitled

KKTCELL Yardım Sayfası İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Gerekli bilgileri edinmişseniz alt kısımda yer alacak bilgiler ile online işlemler sayfasına giriş yapabilirsiniz ve KKTCELL fatura sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Untitled

KKTCELL Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.