Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KORU MUTUEL SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

Birçok işlem gibi sigorta acentelerinin de işlemleri internet üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Sigorta firmaları için en önemli olan durum müşterisine en iyi hizmeti sunabilmektir. Bunun içinse bu firmalar hayata geçirilen birçok uygulamaya ayak uydurmaktadır. Özellikle yaygın olarak kullanılmakta olan internet üzerinden işlem yapmamızı sağlayan uygulamalara kendi sitelerinde yer vermektedir. Böylelikle müşteri istediği bilgiye anında ulaşabilmektedir. Hasar dosya sorgulama işlemleri de bunlardan sadece birisi olup, kolay ve kısa bir süre içerisinde istediğiniz bilgilere ulaşabilmektesiniz. Koru Mutuel Sigorta, hasar dosya sorgulama işlemini internet üzerinden yapabildiğiniz sigorta şirketlerinden birisidir. Bu yazımızda sizlere Koru Mutuel Sigorta hasar dosya sorgulama hakkında ayrıntılı bilgiler verdik, bu bilgiler doğrultusunda Koru Mutuel Sigorta hasar dosya sorgulamanızı kolaylıkla gerçekleştireceksiniz.

Koru Mutuel Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu işlemi yapabilmeniz için yazımızın sonunda yer alan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Koru Mutuel Sigorta Şirketi’nin kendi sitesi üzerinden yapılmakta olan sorgulama ekranına bu şekilde ulaşmış olacaksınız. Açılacak olan yeni ekranda ilk olarak hasar no istenmektedir, 6 haneli hasar numarasını buraya girebiliyorsunuz. Arkasından T.C. kimlik numaranız veya vergi numaranız istenecektir. Bunları gerekli yerlere doğru şekilde yazdıktan sonra resimdeki karakterleri boş kutucuğa yazarak ‘ ara’ yazılı tuşa basmanız gerekmektedir.

AdsızBöylelikle sistem girişini sağladıktan sonra hasar dosyası ile bilgilere ulaşarak kaza sonucunda alacak olduğunuz tazminat hakkında fikir sahibi olabilir, buna göre dosyada bulunana eksiklikleri tamamlayabilirsiniz.

Koru Mutuel Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.