Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KURUL KARAR TUTANAKLARI SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere kurul karar tutanakları sorgulama işlemi hakkında bilgiler vereceğiz. İnternet teknolojisi ile birlikte bilgiye ulaşmak çok daha kolay bir hal almıştır. Bu kolaylık sayesinde gereksiz yere vakit harcamak artık sona ermiştir. İnternete herkesin rahat  bir şekilde ulaşıyor olması internette yapacağımız işlemlerin arttırılmasına sebebiyet vermiştir. Ülkemizde de kamu kurum ve kuruluşları bu gelişmeye ayak uydurmak için birçok uygulama oluşturmuştur. Sorgulama işlemlerinin internet üzerinden yapılması bu oluşturulan uygulamaların bir sonucudur. Bu sayede insanlar uzun kuyruklarda vakit kaybetmeyerek sorgulamalarını hızlı ve rahat bir şekilde yapabilmektedirler. Kurul karar tutanakları sorgulama işlemi de bunlardan sadece birisidir. Yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kurul Karar Tutanakları Sorgulama İşlemi İnternet Aracılığı İle Nasıl Yapılır ?

Kurul karar tutanakları sorgulama işlemi devlete ait olan resmi E-devlet internet sitesinden yapılmaktadır. E-Devlet sistemi üzerinden birçok sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden işlem yapabilmek için E-Devlet şifrenizin bulunması gerekmektedir fakat bu sorgulama işlemi için herhangi bir şifreye gerek yoktur. Yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda kurul toplantı tarihini belirlemelisiniz.

Adsız

Ardından yapılması gereken ‘sorgula’ kutucuğuna tıklanmalıdır.

Adsız

Sisteme giriş yaptıktan sonra detay görüntüle kutucuğuna tıklanması durumunda toplantı tarihinden başlayarak karara kadar birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda, tüm gerçekleştirilen adımlardan sonra kurul karar tutanağı sorgulama işleminizi başarı ile yapabilirsiniz.

Kurul Karar Tutanağı Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.