Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KVK GARANTİ SORGULAMA

İnternet kullanımının artmasıyla ve buna bağlı olarak ilgililerin çoğu işlemde düzenleme yapması sonucunda pek çok işleminizi online olarak yapabilme imkanınız ortaya çıkmıştır. Hizmetinize sunulan bu imkanlardan biri olan KVK garanti sorgulama işlemi ile cihazınızın garantisinin olup olmadığını birkaç adımda kolay bir şekilde internet üzerinden öğrenebilirsiniz. KVK’nın online olarak hizmet sağladığı bu uygulamanın amacı almış olduğunuz cihazınızın garantisi ile ilgileri bilgileri ulaşmanızdır. KVK garanti sorgulama işlemini KVK resmi sitesi üzerinden KVK’dan almış olduğunuz cihazınız için garantisi konusunda güncel durumlara ulaşmak için yapmanız mümkündür. Yazımızın devamında bu işlem hakkında yapmanız gerekenlerin detaylı bilgisini bulabilirsiniz.

KVK Garanti Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

KVK’nın resmi web sitesinden yapılan KVK garanti sorgulama işleminiz için yine sitede bulunan müşteri destek kategorisindeki teknik servis cihaz takip kısmına tıklayarak işleminizi yapabilirsiniz. Öncelikle işleminiz için KVK’dan almış olduğunuz cihazınızın IMEI numarası ile işleminizi gerçekleştirmeniz gerektiğinin bilgisini vermek isteriz. KVK garantisi sorgulama işlemi için cep telefonunuzun IMEI numarasını bilmemekte iseniz cep telefonunuzdan *#06# tuşlarını girip arama tuşuna basarak ya da orijinal ürün kutusunun üzerinden bu numaraya erişmeniz mümkündür. Bu işlem için öncelikle yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağımız bağlantı linkine tıklamaktır. Ardından açılan sayfada öğrendiğiniz cep telefonunuzun IMEI numarasını ilgili kutucuğa giriniz.

kvk1

Sonrasında ise “Ara” butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

kvk2

İşte bu kadar kolaydır. Bu şekilde rahatlıkla cihazınızın garantisi ile ilgili bilgilere sahip olabilirsiniz. Yine aynı şekilde bu sayfada yer alan IMEI no ile birlikte form numarası, servis kabul numarası ve kurumsal ID kısımlarından herhangi birisini girerek de sorgulamanızı yapabilirsiniz.

KVK Garanti Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.