KYK YENİDEN YAPILANDIRMA KREDİ GERİ ÖDEME SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KYK YENİDEN YAPILANDIRMA KREDİ GERİ ÖDEME SORGULAMA

Birçok sorgulama işlemi gibi KYK yeniden yapılandırma kredi geri ödeme sorgulama işlemi de internet üzerinden yapılmaktadır. Birçok üniversite öğrencisinin KYK’dan aldığı kredinin geri ödemesi yapılırken belli hesaplar yapılmakta ve yapılandırılmaktadır. Bunun sonucunda bu parayı geri öderken ne kadar ödeyeceğimizi bu işlem sonrasında öğrenebilmekteyiz. Bu sorgulama işlemi E-Devlet sitesi üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet sistemi üzerinden birçok sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.E-Devlet sistemi üzerinden işlem yapabilmek için E-Devlet şifrenizin bulunması gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi herhangi bir PTT şubelerinden 2 TL karşılığında edinebilirsiniz. E-Devlet şifrenizi de aldıktan sonra yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda işletme durumu sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

KYK Yeniden Yapılandırma Kredi Geri Ödeme Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

KYK yeniden yapılandırma kredi geri ödeme sorgulama işlemini devlete ait olan resmi internet sitesinden yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ‘kimliğimi şimdi doğrula’ tıklanmalıdır.

Adsız

Daha sonra açılan sayfada bizden istenilen T.C kimlik numarası ve E-Devlet şifresinin doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir.

Adsız

İstenilen yerler doldurulduktan sonra yapılması gereken ‘sisteme giriş yap’ kutucuğuna tıklanmalıdır.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler göz önüne alınarak yapılan sorgulama işleminde, tüm gerçekleştirilen adımlardan sonra KYK yeniden yapılandırma kredi geri ödeme sorgulama işleminizi başarı ile yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra kredi geri ödemesi ile ilgili tüm bilgiler karşınıza çıkacaktır.

KYK Kredi Yeniden Yapılandırma Kredi Geri Ödeme Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.