Sorgulamalar artık tek çatı altında!

LG GARANTİ SORGULAMA

Elektronik alet piyasasında yarış devam ediyor. Özellikle televizyon ve telefon gibi günlük hayatta en çok kullandığımız ve en çok vakit geçirdiğimiz ürünlerin özellikleri gelişiyor, değişiyor. Her marka kendi ürünü için yeni bir özellik ekliyor ama tabi ki her zaman en fonksiyonel olanı en iyisi olmuyor. Kendi ihtiyaçlarımızın bilincinde olup buna göre alışveriş yapmak en önemlisidir. Çünkü aldığımız bu elektronik ürünlerin fiyatları her gün yeni bir tanesini almaya izin vermez. Genellikle insanlar sağlam, uzun süre kullanabilecekleri ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerden ziyade işlevselliği yüksek fakat hassas ve aslında hiç de ihtiyaç duyulmayan pahalı modelleri seçiyor. Eğer siz bu insanlardan biri olmak istemiyor ve kaliteli ama uygun fiyatlı bir ürün düşünüyorsanız LG markasıyla tanışmanız yararınıza olacaktır. Bu her gün bir yeniliğin olduğu çılgın elektronik piyasasında LG hem tasarım, hem kalite, hem de işlevsellik gibi konularda dikkat çekiyor. Üstelik herkesin sahip olabileceği makul fiyatlarla bunu yapıyor. Yalnız bu demek değildir ki, kaliteli bir ürün aldım ve ben buna her şeyi yapabilirim. Her üründe olduğu gibi dikkat edilmesi gereken kullanım şartları vardır. Düşme, çarpma gibi hasara neden olabilecek kazalardan kaçınılmalıdır. Buna rağmen LG marka televizyonunuzun, telefonunuzun ya da başka bir elektronik aletinizin başına bir şey geldi ya da sadece satın aldığınız ürün hala güvence altında mı merak ediyorsunuz. LG garanti sorgulama işlemini yapmak için, markanın kendi sitesinde bulunan bir sistemi vardır ve bunun için belli başlı bilgilere ihtiyacınız olacaktır.

LG Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

LG garanti sorgulama işlemi için aşağıda bulabileceğiniz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bu bağlantı sizi LG Türkiye resmi sayfasına aktaracaktır ve burada açılan sayfadan Online İşlemler menüsünden giriş yapmanız gerekmektedir.

lg garanti sorgulama

Ardından kendinize bir hesap açmanız gerekmekte ve bu hesap için bazı bilgilere ihtiyacınız vardır.  İsim, soyisim, e posta, adres, şehir, semt, posta kodu, ülke, telefon ve cep telefonu bilgilerinizi girdiğinizde en son olarak bir de cep telefonunuza üyeliği tamamlama adına cep telefonunuza bir kod gelecektir. Bu kod ile güvenlik doğrulama yaptıktan sonra üyeliğinizi almış olacaksınız.

lg garanti sorgulama

Daha sonrasında LG garanti sorgulama işlemi için almış olduğunuz üyeliğiniz ile siteye giriş yapmalısınız. Eğer girişinizi de yaptıysanız LG garanti sorgulama işlemi için yapmanız gereken son adım elinizdeki ürünün bilgilerini sisteme girmek olacaktır. Daha sonrasında LG garanti sorgulama işlemine dair merak ettiğiniz her şey ekranınızdan size sunulacaktır. Ürünü aldığınız tarih ve garanti bilgilerine işte böyle ulaşabilirsiniz.

lg garanti sorgulama

LG Garanti Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.