Sorgulamalar artık tek çatı altında!

LİBERTY SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

Günümüzde birçok işlemi internet üzerinden kolaylıkla yapabilmekteyiz. Önceleri yapmak istediğimiz işlemler için bizzat kurumlara gitmemiz gerekmekteydi. Gelişen teknolojiye ayak uyduran kuruluşlar, birçok uygulamayı hayata geçirdiğinden bu işlemleri bilgisayarlarımızdan, hatta telefonlarımızdan dakikalar içerisinde yapabilmekteyiz. Liberty Sigorta şirketi de bunlar arasındaki yerini almıştır. Liberty Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi de bunlardan sadece birisidir. Trafik kazası sonrası tazminatın alınabilmesi için bu dosyanın hazırlanması gerekmektedir. Dosyanın içerisindeki belgelere bu sayede ulaşabiliyoruz. Bu yazımızda sizlere, bu işlemi nasıl yapacağınız hakkında bilgiler verdik. Verdiğimizi bu bilgiler doğrultusunda kısa bir süre içerisinde ve kolaylıkla sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İnternet Üzerinden Nasıl Yapılmaktadır ?

Bu işlem Liberty Sigorta’ya ait olan internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. İşlemi yapacak olduğunuz sayfaya yazımızın sonunda yer alan bağlantı adresine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Açılacak olan ekranda iki şekilde Liberty Sigorta hasar sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bunlardan ilki dosya numarası ile sorgulamadır ve bu işlem için sizden dosya numaranız istenmektedir ve arkasından kutucuk içerinde yer alan güvenlik kodunu doğru bir şekilde yazarak ‘sorgula’ yazısının üzerine tıklanması gerekmektedir.

Adsız

İkinci olarak ise poliçe numarası ile sorgulama işleminizi yapabilmektesiniz. Öncelikli olarak sorgu tipinde bu seçeneği seçmeniz gerekmektedir. Arkasından sizden istenilen poliçe numarasını, Alacaklı Şahısın TC / Vergi Nosunu, Alacaklı Şahısın Plaka Numarasını ve güvenlik kodunu doğru şekilde gerekli yerlere yazarak ‘sorgula’ yazısının üzerine tıklamalısınız.

Adsız

Bu iki yöntemle de hasar dosyanız ile ilgili ayrıntılı olarak tüm bilgilere dakikalar içerisinde ulaşmış olacaksınız.

Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.