Sorgulamalar artık tek çatı altında!

LİSANS SORGULAMA

Lisans sorgulama işlemi ile birlikte artık sizde TFF bünyesinde yer alan lisanslarınız hakkında sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Lisans bilgisi sorgulama ile birlikte var olan lisansınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Lisans bilgisi sorgulama işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek için yazımızı okumanız yeterlidir. Biz bu yazımızda sizlere lisans sorgulama işleminin yapıldığı 3 farklı yolu da anlatacağız.

Lisans Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Tek yapmamız gereken yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise lisans bilgisi sorgulama işlemini elinizde bulunan bilgilere göre 3 farklı şekilde yapabilirsiniz.

İlk sorgulama türü olan isime göre sorgulama da size gerekli olan tek bilgi sorgulamak istediğiniz sporcunun adı ve soyadıdır. Bu bilgilere ilgili alana girdikten sonra sorgula butonuna basarak sorgulamayı yapabilirsiniz.

1111

İkinci bir yol olan lisans numarası ile sorgulama için sporcunun lisans numarasını ilgili alana girip sorgula butonuna basmanız yeterlidir. Bu sorgulama türü için size tek lazım olacak bilgi sorgulama yapmak istediğiniz sporcunun lisans numarasıdır. Lisans numarasını bildiğiniz takdirde gerekli sorgulamayı kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

2222

Son sorgulama türü ise kulüp bilgisi yazılarak yapılan sorgulamadır. Bu sorgulama için sporcunun oynadığı kulübü yazıp sorgula yapmanız mümkündür bu sorgulama yönetimi kullanmak istiyorsanız size lazım olacak tek bilgi sorgulamasını yapmak istediğiniz sporcunun kulüp bilgilerini ilgili alana girmektir daha sonra ise sorgula butonuna basarak gerekli duyduğunuz sorgulamayı yapabilirsiniz.

3333

Lisans Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.