Sorgulamalar artık tek çatı altında!

MAL VE HİZMET İLE İLGİLİ FİRMALAR İÇİN LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

E-Devlet sistemi üzerinden pek çok kamu işlemlerinizi kuyruklarda vakit kaybetmeden ve bir ton evrakla uğraşmadan gerçekleştirmeniz için imkanlar sunulmuştur. E-Devlet sistemi işleri internet üzerinden yapılabilir hale getirmesi ile vatandaşlarımızın hayatımızı kolaylaştırmayı ve ciddi zaman tasarrufu yapmaları amaçlanmıştır. E-Devlet sisteminin bizlere sunduğu hizmetlerden biri de mal ve hizmet ile ilgili firmalar için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemidir. Bu sorgulama işlemi ile online olarak firmalar için mallarının ya da hizmet olarak sağladıkları ürünlerin lojistik seferberliği hakkında bilgilere erişmenizi sağlayarak size işlemleriniz de kolaylık sağlamıştır. E-Devlet sistemi üzerinden yapmanıza imkan sağlanan mal ve hizmet ile ilgili firmalar için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işleminizi nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda yazımızın devamını okuyarak bilgi alabilirsiniz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Mal ve Hizmet İle İlgili Firmalar İçin Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi üzerinden mal ve hizmet ile ilgili firmalar için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmeniz için yazımızın verilen adımları doğru bir şekilde yapmanız gereklidir. Sorgulama işlemini yapabilmeniz için öncelikle tüm E-Devlet işlemlerinde olduğu gibi E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz bulunmuyor ise size en yakın PTT şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte başvuru yapmanız gerekir. Sonrasında başvurunuz sonucu 2 TL ücret karşılığında size özel bir zarf içerisinde E-Devlet şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi temin ettikten sonra yazımızın sonunda sizler için paylaştığımız bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

Mal ve Hizmet (Ürünler) ile ilgili Firmalar için Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama Daha sonra T.C kimlik numaranız ve temin ettiğiniz E-Devlet şifrenizi giriniz. MESLEKİ YETERLİLİK2Son olarak “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.MESLEKİ YETERLİLİK3 Bu adımlar sonunda E-Devlet sistemi üzerinden mal ve hizmet ile ilgili firmalar için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Mal ve Hizmet İle İlgili Firmalar İçin Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.