Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Maximum Kart Başvuru Sonucu

Maximum kart başvuru sonucu ile başvuru işleminizin kabul edilip edilmediğini öğrenebilirsiniz. Maximum kart başvurunuzun onaylanması halinde İş Bankası’nın sunmuş olduğu Maximum kart hizmetlerinden yararlanabileceksiniz. Maximum kart hizmetleri ile yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Maximum kart başvuru sonucu ile ilgili bilgi edindikten hemen sonra başvurunuzun onaylanmasına dair fikir edinebilirsiniz. Maximum kart sahipleri sık-sık alışveriş yapmaları durumunda diğer maximum kart avantajlarından da yararlanabilecekler. Maximum kart sahipleri sırasıyla Maximum premier kart, Maximum gold kart, maximum platinium ve büyük kutup maximum platinium kart hizmetlerinden faydalanabilecekler. Bu kartların kazandırmış olduğu bonus puan ile bolca alışveriş yapmak ve puanların birikmesi ile havaalanı hizmetleri, bazı yurtdışı ülkelerinde hotel ve restoranlarda indirim hizmetlerinden de yararlanabilecekler.

Maximum Kart Aidatlı ve Maximum Kart Aidatsız Nedir?

Maximum kart başvuru sonucu ile başvurunuzun onaylanmasına dair bilgi edinebilirsiniz. 3 çeşit maximum kart seçme hakkınız vardır. Bunlardan 1’i aidatsız kart, diğer 2’si ise aidatlı kartlardır. Aidatlı kartla Maximiles Visa Card ve Maximum MasterCard (Maximum Klasik) olarak ikiye ayrılır. Aidatlı kart yıllık ücreti Visa Card için 88 TL, MasterCard için ise 54 TL olarak belirlenmiştir. Her iki kart sistemi için yaklaşık 200.000 anlaşmalı işyeri bulunmaktadır. Maxmiles Visa Card ve Maximum MasterCard (Maximum Klasik) ile maximum kart yutdışı işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışında ve yurtiçinde bulunan ATM’lerden nakit para çekmek, para ödeme işlemi yapmak, yurtdışında bulunan bazı hotel ve restoranlardan yararlanmak ve başka bir çok yurtiçi işlemleriniz gerçekleştirmek mümkündür. Maximiles Visa kartın size kazandıracağı tutar 10 TL iken bu tutar Maximum Klasik Kart için 20 TL olarak belirlenmiştir. Maximum aidatlı kart ile İstanbul Atatürk Havaalanında %50’ye varan indirimlerle otopark alanından faydalanabilirsiniz.

Maximum aidatsız kart ile bir çok yurtiçi işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Maximum aidatsız kart ile alışveriş yaptığınız alanlarda MaxiPuan kazanabilir ve bu puanlar ile ek alışveriş yapabilirsiniz. Aidatlı maximum kartlardan farklı olarak Maximum aidatsız kart için yıllık ücret ödemenize gerek kalmaz. Kartınızla ilgili vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, tek ödemeli işlemlerinizi taksitlendirebilirsiniz. 9 aya varan taksitlerle nakit avans çekip 9 ay bitiminde geri ödeyebilirsiniz. Ancak maximum aidatsız kart ile Maximum üye işyerleri dışında ve aynı zamanda yurtdışı şubelerinden verilen puanlardan yararlanmaniz imkansızdır. İlave taksit ve taksit ödeme kapmanyaları geçersizdir. Temassız ödeme özelliği de maximum kart ile mümkün değildir. Buna ek olarak maximum aidatsiz kart ile inlave maxipuan kazanılamaz ve indirim kampanyalarından yararlanılamaz.

Maximum Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Maximum Kart Başvuru İşlemi İçin İŞ Bankası resmi internet sitesi hizmet göstermektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak Maximum kart başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

Maximum Kart Başvuru Sonucu İçin TIKLAYINIZ!

Maximum kart başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar İŞ Bankası şubelerine giderek başvurularını yapabilirler. Ancak bunun diğer pratik bir yolu da vardır. SMS ile Maximum kart başvurusu yapabilirsiniz. Maximum Kart başvurusu yapmak için telefonunuzun mesaj yerine girerek 4402’ye MAXIMUM yazıp boşluk bırakabilir, boşluktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazarak mesajı iletebilirsiniz.

Aidatsız Maximum kart başvurusu yapmak isteyenler ise cep telefonundan AİDATSIZ yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaralarınız yazarak 4402 hattına kısa mesaj atabilirler. Böylece Maximum aidatsız kart başvurusunu gerçekleştirmiş olacaklar.

Maximum Kart Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

İŞ Bankası ile Maximum kart başvurusu yaptıktan sonra Maximum Kart başvuru sonucu ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunun için İş Bankası’nın resmi internet sitesi mevuttur. İş Bankası resmi web sitesinden online olarak Maximum Kart başvuru sonucu sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Bunun için 0850 724 0 724 numarasını arayarak Maximum Kart kredi başvuru sonucu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu numarayı arayarak 0 tuşuna basdıktan sonra 6 haneli telefon bankacılığı şifrenizi yazınız. Bunun hemen ardından müşteri temsilcisine Maximum Kart başvuru sonucu ile ilgili bilgilere ulaşmak istediğinizi bildiriniz. 10 gün içerisinde başvuru sonucunuzla ilgili net bilgilere ulaşabilirsiniz. Ancak başvuru işleminizin üzerinden 10 gün geçmemesi durumunda Maximum Kart başvuru sonucu ile ilgili net bilgilere ulaşmama ihtimaliniz yüksektir.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.