Sorgulamalar artık tek çatı altında!

MNG KARGO TAKİP SORGULAMA

Son zamanlarda oldukça ilgi gören internet işlemlerini evden, işyerinden, olmanız gereken herhangi bir yerden kısaca internet erişiminiz olan her yerden yapabilirsiniz. Kargoculuk sektörü üzerinde de gelişen internet sistemi sayesinde hemen hemen her kuruluşun resmi internet sitesi mevcut hale geldi. Şube üzerinden yürütülen işlemlerin çoğunu hatta hepsini internet şubesi üzerinden gerçekleştirmek mümkün durumda. Son zamanlarda artan kargo şirketleri sayesinde kargo sektörü arasında bir rekabet söz konusu. Bu rekabet biz kullanıcılara olumlu şekilde yansımış durumda. Bu sayede bizim önem verdiğimiz konularda kargo şirketleri daha hassas olmaya çalışıyorlar, mesela daha çabuk ulaştırma, daha güvenli olma ve hepimizin uygun bir bütçesi olduğu için daha düşük maliyet talep etmeleri. Bütün bu kolaylıklar rekabet sayesinde biz kullanıcılar adına mümkün oluyor. Bir de bahsettiğimiz gibi gelişen teknoloji sayesinde kargoculuk sisteminde de hemen hemen her şirketin resmi internet sitesi var. Bu site üzerinden göndermiş olduğunuz ürünü takip etme şansına da sahip oluyorsunuz. MNG kargo bu fırsatı sunan kargo şirketlerinden biri. MNG kargo resmi internet sitesinden MNG kargo takip sorgulama işlemini yaparak göndermiş olduğunuz ürünün takibini yapabilirsiniz.

MNG Kargo Takip Sorgulama İşlemini Nasıl Yaparım?

Az öncede bahsettiğimiz üzere MNG kargo resmi internet sitesi üzerinden yürütülen MNG kargo takip sorgulama işlemi için sizden bir bilgi talep edilmektedir. MNG kargo takip sorgulama işlemi için sipariş numaranızı girmeniz yeterlidir. Takip ekranında gerekli kutucuğa alakalı bilgiyi yani sipariş numaranızı girerek ara butonuna tıklayınız.

mng

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi sipariş numaranızı kutucuğa yazarak MNG kargo takip sorgulama işleminizi hemen yapabilirsiniz. MNG kargo resmi internet sitesi üzerinden yürütülen bu işlem için aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız yeterli olacaktır. Sizde MNG kargoyu tercih ettiyseniz ve MNG kargo takip işlemini yapmak istiyorsanız hemen tıklayın.

MNG Kargo Takip Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

MNG Kargo Hakkında

MNG Kargo, 2003 yılında MNG Holding tarafından kurulmuştur. MNG kargo 800’den fazla şubesi, 7 tane Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplamda 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’i aşkın çalışanı, 2200’den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağı ile hizmet vermektedir. MNG kargo Türkiye’de hizmet verdiği gibi dünyada 220 farklı ülkede günde 600 bin adrese hizmet ulaştırmaktadır. Türkiye için de lider kargo şirketlerinden biridir.

MNG kargo filosunda MNG kargo adına uçaklar bulunmaktadır. Bu özelliği ile tek kargo şirketi olma özelliğine sahiptir. MNG kargo, hava taşımacılığı ile kara taşımacılığını entegre ederek 24 saat içerisinde teslim garantisi veren bir kargo şirketidir. Ayrıca 24 saat içerisinde Türkiye’nin tüm şehirlerine teslim garantisi verilmektedir. MNG Kargo, MNG Cargo Airlines ile ithalat ihracatta gümrükleme,depolama ve antrepo hizmetlerinde oldukça başarılıdır. MNG Kargo, 2009 yılında hızlı hava taşımacılığı kategorisinde dünya lideri olan FedEx Express ile lisansörlük anlaşması imzalamıştır.

MNG Kargo bu sektörde ilk ve tek Teknolojik Aktarma Merkezlerine sahip olan kargo şirketidir. MNG kargo yüksek teknolojili çalışma standartları ile saatte 65 bin kargoyu oldukça yüksek hızda ayrıştırır ve hatasız bir şekilde hat araçlarına yükler,kargoların hasar almadan teslimatını sağlar.

MNG Kargo Teslimat Süresi

MNG Kargo ile 0-600 km’ye kadar olan kargolarınız 24 saat içinde adresine ulaşmaktadır. 600 km üzerindeki mesafeler için MNG Kargonun kendi uçak filosu ile tüm şehir merkezlerine ve MNG Kargo şubelerinin bulunduğu yerleşim yerlerine hızlı teslimat sağlanır. Aynı zamanda şehirler arasında gün içi teslimat yapılan merkezler de bulunmaktadır. Bu merkezleri MNG Kargo şubelerinden ya da MNG Kargo internet sayfası üzerinden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Çağrı Merkezinden yani 444 06 06 numaradan yardım alabilirsiniz.

MNG Kargo’nun yeni bir hizmeti olan akşam teslimat servisinden de yararlanabilirsiniz. Eğer gün içinde adınıza gelen kargoyu alamayacaksanız akşam da adresinize kargo gelebilir. Akşam 19.00 ile 21.00 saatleri arasında MNG Kargo teslimat yapmaktadır. Bayramlarda, resmi tatillerde ve Cumartesi günleri haricinde teslim ettiğiniz kargonuz alıcısına saat 21.00’a kadar ulaşmaktadır. Fakat bilmelisiniz ki bu özellik her şube için geçerli olmayabilir. Hangi şubeler için geçerli olduğunu öğrenmek için Çağrı Merkezinden yardım isteyebilirsiniz.

Eğer kargonuzun aynı gün içinde teslim edilmesini isterseniz, MNG Kargo şubelerine en geç saat 10.00’a kadar kargonuzu teslim etmelisiniz. Bu hizmet göndermek istediğiniz her ürün için geçerli olmayabilir. Ayrıntılı bilgi için MNG Kargo şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

MNG Kargo Fiyat Hesaplama

MNG Kargo ile Türkiye’deki tüm illere istediğiniz kargoyu götürebileceğiniz gibi yurt dışı hizmetinden de yararlanabilirsiniz. MNG Kargo ile göndermek istediğiniz kargo için ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini internet üzerinden öğrenmeniz mümkündür.

MNG Kargo internet sitesi üzerinden MNG Kargo fiyat hesaplama ile göndereceğiniz kargonun ücret bilgisine ulaşabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğiz. MNG Kargo fiyat hesaplama işlemi için öncelikle MNG Kargo internet sayfasına giriş yapmalısınız. Anasayfa üzerinde göreceğiniz Ücret Bilgisi seçeneğine tıklayınız. Sizden göndereceğiniz kargo için gönderici il ve alıcı il bilgisi istenecektir. Bu bilgileri gerekli yerlere giriniz. Sonrasında gönderim şeklini belirleyiniz. Daha sonra kargonuzun en,boy ve yükseklik bilgilerini cm cinsinden giriniz ve son olarak da ağırlık bilgisi için kargonuzun kaç kg olduğunu giriniz. Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizden emin olduktan sonra Hesapla butonuna tıklayınız. MNG Kargo fiyat hesaplama işleminiz tamamlanmış olacaktır.

MNG Kargo Çalışma (Mesai) Saatleri

MNG Kargo, hafta içi 8.30 ile 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu ise Cumartesi günleri 8.30 ile 15.30 saatleri arasında kargo teslimatı yapılmaktadır. Pazar günleri diğer kargo şirketleri gibi MNG Kargo da kapalıdır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Aynı zamanda kargolarınızı nöbetçi şubelerden de alabilirsiniz. Nöbetçi şubeler 20.30’a kadar hizmet vermektedir.

MNG Kargo Şubeleri

MNG Kargo, ülke genelinde hizmet veren bir kargo şirketidir. MNG Kargonun Türkiye’de oldukça fazla şubesi bulunmaktadır. MNG Kargo ile bir ürün göndermek istiyorsanız ve size en yakın MNG kargo şubesinin nerde olduğunu bilmiyorsanız MNG Kargo internet sayfası üzerinden oldukça basit bir yöntem ile MNG kargo şubeleri sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Aynı zamanda MNG Kargo internet sayfası üzerinden MNG Kargo takip sorgulama,kargo iletişim bilgilerine ulaşma,şubeler hakkındaki şikayetlerinizi bildirme işlemlerini de yapabilirsiniz. MNG Kargo şube sorgulama işlemi için öncelikle MNG Kargo internet sayfasına giriş yapınız. Anasayfa üzerinden sağ kısımda bulunan Şube Bilgisi seçeneğine tıklayınız. Şube Bilgisi ekranından öncelikle İl sonrasında ise İlçe seçerek şube bilgilerine ulaşabilirsiniz. Şube isimlerine ulaşabildiğiniz gibi şubenin adresine,telefon numarasına da ulaşabilirsiniz. Şube sorgulama işleminizi internet üzerinden yapabildiğiniz gibi MNG Kargo Çağrı Merkezi üzerinden de yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi numarası olan 444 06 06’yı arayarak MNG Kargo ile ilgili sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

MNG Kargo Şikayet

MNG Kargo ile ilgili herhangi bir şikayetinizi bildirebilirsiniz. MNG Kargo şikayetlerinizi, önerilerinizi MNG Kargo internet sayfası üzerinden bildirebilirsiniz. Şikayetlerinizi ve önerilerinizi bildirmek isterseniz öncelikle MNG Kargo internet sayfasına giriş yapınız. Karşınıza açılan sayfada göreceğiniz Öneri ve İstekler kısmına tıklayınız. Yeni sayfada İletişim Formu ile karşılaşacaksınız. İletişim Formunu doldurmanız gerekmektedir. İletişim formunda sizden isim soyisim,şube,e-mail,konu,fatura no,telefon numarası ve  mesaj gibi bilgiler istenecektir. Sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra güvenlik kodunu da girip Gönder butonuna tıklayınız. MNG Kargo ile ilgili bildirmek istediklerinizi MNG Kargo Çağrı Merkezi numarasını arayarak da bildirebilirsiniz.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri

MNG Kargo ile ilgili olarak merak ettiğiniz herhangi bir konuyu internet üzerinden MNG Kargo internet sayfasından öğrenebilirsiniz. MNG Kargo internet sayfası üzerinden iletişim formu doldurarak isteklerinizi,şikayetlerinizi ve önerilerinizi belirtebilirsiniz. MNG Kargo ile ilgili sorunlarınızı MNG Kargo Çağrı Merkezinden de iletebilirsiniz. MNG Kargo Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilmek ve şikayetlerinizi iletebilmek için 444 06 06 numaralı Çağrı Merkezini aramalısınız.

MNG Kargo İletişim

MNG Kargo iletişim için MNG Kargo internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. MNG Kargo ile ilgili olarak merak ettiklerinizi MNG Kargo internet sayfasından öğrenebilirsiniz. MNG Kargo internet sayfası üzerinden iletişim formu doldurarak MNG Kargo ile ilgili olarak önerilerinizi, şikayetlerinizi ve isteklerinizi yazılı olarak belirtebilirsiniz. MNG Kargo ile ilgili sıkıntılarınızı anlatmak için ya da destek almak için MNG Kargo Çağrı Merkezini arayarak Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. MNG Kargo Çağrı Merkezi numarası olan 444 06 06 numarayı ararsanız MNG Kargo Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilir istediğiniz soruları yöneltebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.