Sorgulamalar artık tek çatı altında!

MSB TÜZEL KİŞİ BİLGİ EDİNME BAŞVURULARINI SORGULAMA

Günümüzde birçok işlemimizi bilgisayarlarımız üzerinden yapabiliyoruz. İnternetin bu kadar hızlı gelişmesinden dolayı birçok kurum ve kuruluşlarda internet üzerinden artık hizmet veriyor. Bu şekilde kurumlara gitmek zorunda kalmadan bazı işlemlerimizi internet üzerinden yapabiliyoruz. Devletin uygulamaya koyduğu E-Devlet sistemi ile ise birçok sorgulama işlemimizi bu site üzerinden yapabiliyoruz. E-Devlet bünyesinde 22 adet devlet kurum ve kuruluşunu barındırıyor. E-Devlet sistemi üzerinden sorgulama yapabilmek için sizden istenilen ise sadece E-Devlet şifresidir. E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden 2 TL ücret karşılığında alabilirsiniz. E-Devlet bünyesinde hizmet veren Milli Savunma Bakanlığı sitesi üzerinden de MSB tüzel kişi bilgi edinme başvurularını sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Bu sorgulama işlemini yazının devamında nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağız.

MSB Tüzel Kişi Bilgi Edinme Başvurularını Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işleminizi yapabilmek için ilk olarak yapmanız gereken yazının sonunda vermiş olduğumuz ilgili linke tıklayınız. Buradan kimliğimi şimdi doğrula adlı butona tıklayınız.

ğ

Bu butona tıkladıktan sonra açılan sayfada sizden birkaç bilgi istenecektir. Bunlar TC kimlik numarası ve E-Devlet şifresidir. Bu bilgileri sorgulamayı yapabilmek için girmek zorundasınız. Bu bilgileri girerek kimlik doğrulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ö

 

Son işlem olarak yapmanız gereken ise sisteme giriş yap adlı butona tıklamaktır. Bu butona tıkladıktan sonra açılan sayfadan MSB tüzel kişi bilgi edinme başvurularını sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

10

MSB Tüzel Kişi Bilgi Edinme Başvurularını Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.