Sorgulamalar artık tek çatı altında!

NEOVA HASAR DOSYA SORGULAMA

Hasar dosya sorgulama işlemleri, artık internet üzerinden kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Hasar dosyası oluşan kaza sonrasında alacak olduğunuz tazminatın belirlenmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Bu nedenle hasar dosyanızın içerisindeki belgeler son derece önemlidir ve eksik olmamasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Aslında buradaki belgeler oluşan kaza durumuna göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle hasarın oluşması ve hasar gören mala karşılık kazanın türü belirlenip ona göre belgeler oluşturulmalıdır. Neova Sigorta Şirketi’nin de birçok işlemi internet üzerinden yapılmaktadır ve hasar dosyası sorgulama işlemi de bunlar arasındaki yerini almıştır. Neova hasar dosya sorgulama hakkında sizlere ayrıntılı olarak bilgiler verdik. Vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda işleminizi kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Neova Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Neova hasar dosya sorgulama işlemini yapacak olduğunuz sayfaya ulaşmak için yazımızın sonunda yer alan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Bu işlem Neova Sigorta’nın kendi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Açılacak olan ekranda sizden öncelikle dosya numarası arkasında T.C. kimlik numaranız veya vergi numaranızı girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri gerekli yerlere yazdıktan sonra doğrulama kodunu istenilen yere yazarak ‘sorgula’ yazılı yeşil kutucuğun üzerine tıklanması gerekmektedir.

Adsız

Sistem girişinizi sağladıktan sonra hasar dosyası ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabileceksiniz ve dosyanızda eksik olan belgelerin hangileri olduğunu tespit edebilirsiniz.

Neova Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.