On Numara Çekiliş Sonuçları | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

On Numara Çekiliş Sonuçları


Ülkemizde şans oyunları büyük ilgi görmektedir ve her hafta çeşitli çekilişler yapılmakta, sonuçlar açıklanmaktadır. Bu şans oyunlarından birisi de “On Numara” oyunudur. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenmekte olan On Numara oyunu için her hafta çekiliş düzenlenmektedir. Bu hafta da On Numara oyununun 767’inci çekilişi yapıldı. Biz de bu yazımızda On Numara çekiliş sonuçları ile ilgili bilgilendirme yapacağız.

Ülkemizdeki şans oyunları kapsamında yetkili olan kuruluş Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’dür ve On Numara oyunu da bu kurum tarafından yapılmaktadır. Yapılan çekiliş sonuçlarında ülke genelinde ikramiye dağıtılmakta ve şanslı kişiler büyük ikramiyeyi alabilmektedir.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen bu şans oyunlarına 18 yaşından küçük kişiler katılamamaktadır. Eğer katılıp da kazanırlarsa ödül alma hakları bulunmaz. On Numara oyununda 1-80 arasındaki numaralardan 22 tane numara seçilir ve bu numaraları doğru bilenlerin sayısına göre ikramiye dağıtımı yapılır. On Numara oyununun çekilişleri haftada bir kere Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu sonucunda dağıtılacak olan ikramiyenin miktarı o hafta elde edilmiş olan hasılata göre hesaplanmaktadır.

On Numara Çekiliş Sonuçları Sorgulama

Bu hafta da Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü On Numara oyunu ile ilgili çekilişi yaptı ve 767’inci haftanın On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Bu haftaki On Numara çekiliş sonuçlarını öğrenebilmek için yazımızın sonunda vermiş olduğumuz linke tıklamanız gerekmektedir. On Numara çekiliş sonuçlarına göre bu haftanın kazanan numaraları şunlardır: 2, 3, 6, 16, 20, 23, 27, 28, 29, 33, 43, 46, 51, 52, 60, 65, 71, 73, 74, 75, 76 ve 79.

On Numara çekiliş sonuçları bu şekildedir. Açıklanana göre 10 bilen 1 kişi bulunmaktadır ve bu kişi de 291 bin 156 Türk Lirası ikramiye kazanmıştır.

On Numara çekiliş sonuçlarına göre sadece 10 bilen değil daha az bilen kişiler de ikramiye alabilmektedir. Buna göre 9 bilen 86 kişi de 2.257,80 Türk lirası almaya hak kazanmıştır. On Numara çekiliş sonuçlarında 8 bilen 1402 kişi vardır ve bu kişilerin ikramiyesi de 138,45 Türk lirasıdır. 7 bilen kişi sayısı 14870’tir ve ikramiyeleri de 25,5 Türk Lirasıdır. On Numara çekiliş sonuçları kapsamında hiçbir sayıyı doğru bilemeyen kişi sayısı 157511’dir. Hiçbir sayıyı bilemeyen kişiler de 3,20 Türk Lirası ikramiye alacaktır.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün yaptığı açıklamaya göre On Numara çekiliş sonuçlarında 10 bilen talihli kişi Ankara’nın Güdül ilçesindendir. On Numara çekiliş sonuçları kapsamında toplam 1 milyon 941 bin 37 lira 10 kuruş ikramiye dağıtımı yapılmıştır.

On Numara Çekiliş Sonuçları İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.