Sorgulamalar artık tek çatı altında!

OTOPARK CEZASI SORGULAMA

Aracınızı yanlış bir yere park etmenizin sonucunda trafik ekiplerince aracınız otoparka çekilebilir. Bu durumda, otoparka çekilen aracınızı alabilmek belirlenmiş olan cezai işlem kapsamlarında, belirli miktar idari para cezası ödemeniz gerekmektedir. İdari para cezasının yani otopark cezası sorgulama işleminiz sonucunda ne kadar borcunuz olduğunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Otopark cezasını sorgulama işleminiz için yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında sizlere verecek olduğumuz adımları takiplemeniz sayesinde idari cezanızı öğrenebilir ve aracınızı otoparktan almaya giderken, yanınıza yeterli olan nakdi parayı da alabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapacak olduğunuz sorgulama dışında, otopark cezasını sorgulama işleminizi telefon üzerinden de kolaylıkla yapabilirsiniz. SMS servisi ile yapacak olduğunuz işleminiz için her sorgulama başına 2 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.

Otopark Cezası Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Otopark cezası sorgulama işleminiz için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Açılan ekran üzerinden öncelikle sorgulama yapılacak olan kişinin bilgilerini girmesi gerekmektedir.

Bu bilgiler ise şöyledir; Adı, Soyadı, TC Kimlik Numarası ve Doğum Yılıdır. Bu bilgileri ekranda görmüş olduğunuz gibi, sisteme girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Ekranda görmüş olduğunuz ilgili yerlerdeki bilgi girişlerinizden emin olduktan sonra ise, ‘Doğrula’ butonuna basınız.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz bu adımlardan sonra, otopark sorgulama işleminizi yapabilir ve ne kadar idari cezanızın olduğunu rahatça öğrenebilirsiniz.

Otopark Cezası Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.