Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ÖZEL İNŞAAT FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

Gelişen teknoloji ile birlikte artık birçok kurum ve kuruluş sanal ortamda hizmet sunmaya başlamıştır. Bu gelişmelere sessiz kalmak istemeyen devlet ise kendisine bu çerçevede bir çözüm aramış ve çözümü bir devlet kapısı olan E-Devlet hizmetini geliştirerek bulmuştur. Devlet çözüm arayışlarına E-Devlet uygulaması ile son vermiş ve bu uygulama ile birlikte birçok hizmet unsurunu sanal ortamda biz vatandaşlara sunmuştur. E-Devlet uygulamasında birçok uygulamadan yararlanabilirsiniz. Bu uygulamalar için Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde yer alan özel inşaat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama ile birlikte artık sizde özel inşaatlar hakkında bilgi sahibi olabilecek ve her türlü sorgulamayı gerçekleştirebileceksiniz. Özel inşaat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama uygulamasından yararlanmak için yazımızı takip etmeniz yeterli olacaktır.

Özel İnşaat Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

İlk olarak yazınını sonunda yer alacak olan linke tıklayınız daha sonra ise açılacak olan sayfada kimliğimi şimdi doğrula butonu çıkacaktır. Kimliğimi şimdi doğrula butonuna basınız.

Bu işlemi yaptıktan sonra karşınıza çıkacak olan sayfada sizden sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa sistem üzerinden sorgulama işlemini yapamazsınız. Şifre sahibi olmak için tek yapmanız gereken size en yakın PTT şubesine giderek E-Devlet şifresi talebinde bulunmanız yeterlidir. E-Devlet şifresi aldıktan sonra TC kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girip sisteme giriş yap butonuna basarak gerekli olan sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Özel İnşaat Firmaları lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.