Sorgulamalar artık tek çatı altında!

PERSONEL SEFERBERLİK TATBİKAT SORGULAMA

İnternet kullanımının artması pek çok kurum ve kuruluşun işlerinin internet üzerinden online olarak yapılabilir duruma getirmesini sağlamıştır. Bu gelişmenin amacı hem vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak hem de kurumlardaki yoğunluğun azalmasını sağlamaktır. Bunlardan biri olan E-Devlet sistemi ile işlemlerinizi hiçbir kurum gitmeden online olarak hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. E-Devlet sistemi üzerinde yapabileceğiniz pek çok uygulama hizmetinize sunulmuştur. E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirebileceğiniz personel seferberlik tatbikat sorgulama işlemi de bu kolaylıklarından biridir. Size sunulan bu hizmet sayesinde, seferberlik tatbikat veya eğitim yükümlülüğünüz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden personel seferberlik tatbikatı sorgulama işlemi için yazımızın devamını okuyarak yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Personel Seferberlik Tatbikat Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi üzerinden yapılan sorgulama işlemlerinden biri olan personel seferberlik tatbikat sorgulama işlemi için E-Devlet üzerinden yapılan çoğu işlemde olduğu gibi E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. Eğer E-Devlet şifreniz bulunmuyor ise size en yakın PTT şubesine giderek, kimliğiniz ile birlikte başvuru yaptığınız taktirde başvuru sonucu 2 TL ücret karşılığında size özel olan E-Devlet şifrenizi edinebilirsiniz. Sonrasında şifrenizi almanız durumunda yazımızın sonunda sizlerle paylaştığımız bağlantı linkine tıklayınız. Bağlantı linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

personel seferberlik

Ardından T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girerek sisteme giriş yapınız.

işgöremezlik ödeme2

Son olarak “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

işgöremezlik ödeme3

Bu adımları uyguladığınız takdirde tatbikat veya ferdi seferberlik eğitimi görevlendirme durumunuz hakkında bilgiler karşınıza gelir. Bu işler ile E-Devlet sistemi üzerinden personel seferberlik tatbikat sorgulama işlemini tamamlamış olursunuz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Personel Seferberlik Tatbikat Sorgulama için LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.