Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ARAÇ PERT KAYDI SORGULAMA

Araç pert kaydı sorgulama işlemi, ikinci el araç alımlarında sahtekarlıkları önlemeye yönelik bir uygulamadır. Aracın plaka numarası değişmiş olsa dahi şasi numarasından ve motor numarasından pert kaydının bulunup bulunmadığı bilgilerine ulaşılabilmektedir. Yazının devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek sizde aracınızın pert kaydı olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

Araç Pert Kaydı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Pert kaydını sorgulama işlemini cep telefonlarınızın mesaj bölümüne aracınızın şasi numarasını ve motor numarasını arasında boşluk bırakarak yazıp 5664’e mesaj göndererek yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden sorgulamayı gerçekleştirmek için ise yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada size üç seçenek sunulacaktır. Sorgulamanızı isterseniz TC kimlik ve plaka numarası ile, isterseniz vergi kimlik numarası ve TC kimlik numarası ile isterseniz de plaka ve sürücü TC kimlik numarası ile yapabilirsiniz. Bu üç seçenekten birini seçiniz ve sizden istenilenleri doğru bir şekilde doldurunuz. Ardından resimdeki karakterleri uygun alana yazınız ve son olarak ise ara butonuna tıklayınız. Bu şekilde pert kaydını sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

1

Araç Pert Kaydı Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.