Sorgulamalar artık tek çatı altında!

PTTCELL FATURA SORGULAMA

Türkiye’nin en eski kurumlardan biri olan ve 1840 yılından itibaren hizmet veren PTT, banka posta ve lojistik hizmetlerinin yanında 2013 yılından itibaren Pttcell adı altında GSM operatörlüğü hizmeti sunaya başlamıştır. Pttcell yüksek kalitede mobil iletişim anlayışıyla vermiş olduğu bu hizmeti hesaplı bir şekilde sunmayı hedeflemiştir. Faturalı ve faturasız hatlar için tarife ve paketler mevcuttur. Bu paket ve tarifelerde sms, avantajlı konuşma ve internet hizmetleri vardır.

Pttcell GSM operatörüne abone olmak isteyen kullanıcılar, PTT merkezlerinden hat sahibi olabilirler. Pttcell de diğer büyük GSM operatörleri gibi internet hizmeti de sunmaktadır. Pttcell’in kendi web sayfasında faturalı ve faturasız hatlara sahip kullanıcıları için tarifler, servisler, TL yükleme, fatura sorgulama hizmeti sunmaktadır. Pttcell fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linke tıklayınız.

PTTCELL Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Pttcell fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Pttcell kendi web sayfasını ziyaret ediniz ve online işlemler yazısını tıklayınız.pttcell

Online işlemler yazısını tıkladıktan sonra açılan sayfada aşağıda kırmızı renk ile belirtilen telefon numarası ve şifre kısımlarını doldurunuz ve giriş butonuna tıklayınız. Pttcell şifresine sahip olmak için cep telefonunuzun arama kısmından *952# tuşlayınız.

pttcell1

Tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra online işlemler sayfasına giriş yapmış olursunuz. Online işlemler sayfasına girdikten sonra açılan pencerede Pttcell telefon fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pttcell Fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.