Sorgulamalar artık tek çatı altında!

RAY SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

Birçok kuruluş işlemleri gibi sigorta şirketlerinin birçok işlemi internet üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Bu işlemler sayesinde artık istediğimiz bilgilere dakikalar içerisinde, oturduğumuz yerden ulaşabiliyoruz. Bunun için internete bağlı bilgisayar, tablet ve hatta telefon bile yeterlidir. Daha önceleri işlemler için direkt işlem yapacak olduğumuz kuruma gitmemiz gerekirken artık buna gerek kalmamıştır. Bir trafik kazası sonrası tazminat almak için hazırlanması gereken hasar dosyası ile ilgili ayrıntılı bilgilere internet üzerinden yapacak olduğunuz sorgulama işlemi sonrası ulaşabiliyorsunuz. Hasar dosyasında yer alan bilgiler, kusur oranını belirlediğinden, alacak olduğunuz tazminat da buna bağlı belirlenmektedir. Bu nedenle hasar dosyasında sigorta poliçesi, kaza tespit tutanağı, sigorta primlerinin düzenli olarak ödendiğini gösteren bir belge, sürücü belgesi, aracın trafik belgeleri ve kazayı gösteren fotoğraflar bulunmalıdır. Bizlerde bu yazımızda sizlere Ray Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini nasıl yapacağınız hakkında bilgiler verdik ve bu bilgiler doğrultusunda kolaylıkla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ray Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İnternet Üzerinden Nasıl Yapılmaktadır ?

Bu işlem Ray Sigorta Şirketi’nin internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Ray Sigorta hasar dosya sorgulama işleminin yapılacak olduğu sayfaya ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız yeterlidir. Açılan yeni ekranda dosya numarası istenecektir, bu bilgiyi yazdıktan sonra mağdur listesinden seçim yaparak ‘devam’ kutucuğunun üzerine tıklanmalıdır.

Adsız

Yönlendirmeler sonucunda sistem girişi sağlandığında hasar dosyanız ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabileceksiniz. Böylelikle kısa süre içerisinde sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

Ray Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.