Sorgulamalar artık tek çatı altında!

SAĞLIK TESİSLERİ İÇİN LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok işlemimizi internet üzerinden yapabiliyoruz. Daha önceleri kurumlara giderek yaptığımız işlemleri artık bilgisayarlarımız üzerinden yapabiliyoruz. Artık kurum ve kuruluşlar internet üzerinden sorgulama yapabilmemiz için birçok uygulamayı bizler için geliştiriyorlar. E-Devlet birçok kurumu bir sitede toplayarak bize büyük kolaylık sağlamaktadır. E-Devlet sistemi üzerinden birçok kuruma ulaşabiliriz. Bunlardan bir tanesi de Milli Savunma Bakanlığı’dır. Milli Savunma Bakanlığı üzerinden sağlık tesisleri için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemimizi gerçekleştirebiliriz. Yazının devamında bu sorgulama işlemini nasıl yapacağınız hakkında bilgi vereceğiz. Bu bilgileri takip ederek sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık Tesisleri İçin Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden yapacağımız işlemlerde bizden E-Devlet şifresi istenmektedir. E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden edinebilirsiniz. E-Devlet şifrenizi aldıktan ilk olarak yapacağınız işlem yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklamak olacaktır. Bu link sizi ilgili sayfaya yönlendirecektir. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfadan kimliğimi şimdi doğrula adlı butona tıklamanız gerekecektir.

ü

Bu linke tıkladıktan sonra karşınıza gelecek sayfada TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizi girmeniz istenecektir. TC kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi doğru bir şekilde girerek kimlik doğrulama işleminizi gerçekleştiriniz.

işgöremezlik ödeme2

Ardından son olarak ise sisteme giriş yap adlı butona tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfadan sağlık tesisleri için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık Tesisleri İçin Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.