Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ŞAHIS ÖDEME DURUMLARI GÖRÜNTÜLEME

E-Devlet sistemi ile beraber birçok işlemimiz artık daha kolay ve pratik yapılabiliyor. Kuşkusuz ki sağlık olsun, ekonomi olsun, çevre olsun birçok konuda bize destek sağlar. Eskisi gibi devlet kurumlarına gitme derdimizi ortadan kaldırır. Birçok işlemimizi hızlı ve pratik bir şekilde yapma imkanı sunar. İnternet üzerinden yapabildiğimiz bu işlemlerden bir tanesi de şahıs ödeme durumları görüntüleme işlemidir. E-Devlet şahıs ödeme durumlarını görüntüleme işlemi ile kişiler kendilerine ait ödeme bilgilerini kolaylıkla görebilmektedirler. Ayrıca bu işlemi yapmak için gerekli adımları sizlere aşağıda sıralı bir şekilde verdik. Adımların hemen altlarında da resimlerini verdik. Böylece yaptığınız adımların doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Şimdi şahıs ödeme durumlarını görüntüleme işlemini nasıl yaparız bakalım.

Şahıs Ödeme Durumları Görüntüleme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Şahıs ödeme durumları görüntüleme işlemini yapmak için öncelikli yapmamız gereken işlem aşağıdaki bağlantı adresine tıklayınız. Daha sonra ise bizlerin işlem yapabilmesi için PTT şubelerinden 2 liraya alabileceğimiz bir E-Devlet şifresine ihtiyacımız olacaktır. Bu şifremizi aldıktan sonra aşağıdaki adımları uygulayalım.

  • Yapacağımız ilk işlem aşağıda bağlantı adresine tıklayıp açtığımız sayfa da kimliğimi şimdi doğrula kısmına tıklıyoruz.

5

  • Daha sonra ise açılan sayfada ilk olarak TC kimlik numaramızı ardından da E-Devlet şifremizi yazıyoruz.

6

 

  • Son işlem olarak ise hemen altta bulunan sisteme giriş yap butonuna tıklamaktır. Böylece şahıs ödeme durumlarını görüntüleme işlemini bitirmiş oluyoruz.

5

Şahıs Ödeme Durumları Görüntüleme İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.