Şans Topu Çekiliş Sonuçları | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Şans Topu Çekiliş Sonuçları


Ülkemizde şans oyunları büyük ilgi görmektedir. Bazıları eğlencesine şans oyunlarını oynasa da bu oyunlardan para kazanan kesim de fazladır. Şans topu da bu şans oyunlarından birisidir ve Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından organize edilmektedir. Her hafta olduğu gibi bu hafta da şans topu çekilişi yapıldı. Biz de bu yazımızda şans topu çekiliş sonuçlarını inceleyeceğiz.

Şans Topu Oyunu

Şans topu çekiliş sonuçlarına geçmeden önce şans topunun nasıl bir oyun olduğuna bakalım. Şans topu, iki farklı sayı kümesinin içinden, belirlenmiş sayıda numara seçilmesi mantığına dayanan bir sayısal şans oyunudur. Şans topu oyununda ilk sayı kümesi 1-34 sayıdan, ikinci sayı kümesiyse 114 numaradan oluşur. Şans topu oyunu Milli Piyango İdaresince her Çarşamba günü düzenlenmektedir ve 2001 yılından beri de ülkemizde aktif olarak oynanmaktadır.

Şans topu oyunu yukarıda da belirttiğimiz gibi ülkemizde Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmektedir. Birçok kişinin katıldığı bu yarışma kapsamında her hafta çekiliş yapılmakta ve şanslı numaralar açıklanmaktadır. Bu hafta da şans topu çekiliş sonuçları açıklandı. 826. Hafta olarak açıklanan bu sonuçlar sonucunda ülke genelinde birçok kişi ikramiye kazandı.

Şans Topu Çekiliş Sonuçları Sorgulama

Bu haftaki şanslı olan numaraları ve şans topu çekiliş sonuçlarını öğrenebilmek için yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Şans topu çekiliş sonuçlarına göre bu haftanın kazandıran şanslı numaraları 1, 4, 10, 26, 32 ve +9 olarak belirlendi. Şans topu çekiliş sonuçlarına göre 5+1 bilen bir kişi büyük ikramiyenin yani 724.172,00 Türk Lirasının sahibi oldu.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden gelen açıklamaya göre şans topu çekiliş sonuçları bu şekildedir. Ayrıca 18 kişi de 5 tanesini doğru bilerek 4.023,00 Türk Liralık ödülü kazanmıştır. Bu rakamlar kişi başına düşen ikramiye tutarıdır. Yani bilen herkes bu ikramiyeleri almaktadır.

Şans topu çekiliş sonuçlarına göre 4+1 bilen kişi sayısı 216’dır ve bu kişiler de çekiliş sonucunda 335,70 Türk Lirası gibi bir para ödülüne sahip olmuştur. 4 bilen kişi sayısı da 2.815’tir ve bu kişiler de 34,35 Türk Lirası ödül kazanmıştır. Şans topu çekiliş sonuçları bu şekildedir. Ayrıca büyük ikramiyeyi kazanan şanslı kuponun Antalya’nın ilçesi olan Korkuteli’nde yatırıldığı açıklanmıştır.

Şans topu çekiliş sonuçları kapsamında dağıtılan toplam ikramiye 2 milyon 413 bin 904 lira 65 kuruş olarak açıklanmıştır.

Şans Topu Çekiliş Sonuçları İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.