Şans Topu Çekiliş Sonuçları | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Şans Topu Çekiliş Sonuçları


Ülkemizde şans oyunları büyük ilgi görmektedir. Bazıları eğlencesine şans oyunlarını oynasa da bu oyunlardan para kazanan kesim de fazladır. Şans topu da bu şans oyunlarından birisidir ve Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından organize edilmektedir. Her hafta olduğu gibi bu hafta da şans topu çekilişi yapıldı. Biz de bu yazımızda şans topu çekiliş sonuçlarını inceleyeceğiz.

Şans Topu Oyunu

Şans topu çekiliş sonuçlarına geçmeden önce şans topunun nasıl bir oyun olduğuna bakalım. Şans topu, iki farklı sayı kümesinin içinden, belirlenmiş sayıda numara seçilmesi mantığına dayanan bir sayısal şans oyunudur. Şans topu oyununda ilk sayı kümesi 1-34 sayıdan, ikinci sayı kümesiyse 114 numaradan oluşur. Şans topu oyunu Milli Piyango İdaresince her Çarşamba günü düzenlenmektedir ve 2001 yılından beri de ülkemizde aktif olarak oynanmaktadır.

Şans topu oyunu yukarıda da belirttiğimiz gibi ülkemizde Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmektedir. Birçok kişinin katıldığı bu yarışma kapsamında her hafta çekiliş yapılmakta ve şanslı numaralar açıklanmaktadır. Bu hafta da şans topu çekiliş sonuçları açıklandı. 826. Hafta olarak açıklanan bu sonuçlar sonucunda ülke genelinde birçok kişi ikramiye kazandı.

Şans Topu Çekiliş Sonuçları Sorgulama

Bu haftaki şanslı olan numaraları ve şans topu çekiliş sonuçlarını öğrenebilmek için yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Linke tıkladığınızda sağ tarafta tarih göreceksiniz. Buradan hangi tarihe ait Şans Topu çekiliş sonucunu öğrenmek istiyorsanız o tarihi seçin. Ardından çekiliş sonuçları sıralanacaktır.

 

Şans Topu Çekiliş Sonuçları İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.