Sorgulamalar artık tek çatı altında!

SBN SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

Birçok sigorta şirketi gibi, SBN Sigorta şirketinin birçok işlemi internet üzerinden kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamış olmalarıdır. Artık direkt olarak firmaya gitmeye gerek kalmadan birçok işlemi kolay ve kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Hasar dosyası görüntülemesi de internetten yapılan işlemler arasındaki yerini almıştır. Sigortalanan ürüne göre değişiklik göstererek hasar dosyasında yer alan belgelerin tam olmasıyla, herhangi bir kaza durumunda tazminatın alınması için çok önemlidir. Bu yüzden hasar dosyanızdaki belgelerden eksiklik olmaması için sorgulamasını yapıp eksiklikleri tamamlamanız önerilmektedir. Bu nedenle bizlerde bu yazımızda sizlere SBN Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi hakkında ayrıntılı bilgiler verdik. Verdiğimizi bilgiler doğrultusunda adım adım takip ederek dakikalar içerisinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

SBN Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

SBN Sigorta hasar dosya sorgulama, sigorta şirketinin internet sitesi üzerinden yapılmakta olup, sorgulama ekranına ulaşmak için yazımızın sonunda yer alan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak olan yeni ekranda ilk olarak poliçe numaranız ve arkasından hasar dosya numaranız istenecektir. İstenilen bu bilgileri girdikten sonra sistem girişinizi sağlamak için ‘göster’ yazılı olan kutucuğun üzerine tıklanması gerekmektedir.

Adsız

Böylelikle sorgulama işleminizin sonuna gelmiş olacaksınız ve hasar dosyanı ile ilgili ayrıntı tüm bilgilere ulaşmış olacaksınız.

SBN Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.