Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ŞEHİRLERARASI MESAFE

Şehirlerarası yolculuk yapmak istiyorsunuz ve yapacağınız yolculuğun ne kadar süreceğini merak ediyor ve iki şehir arası uzaklığın ne kadar öğrendiğini öğrenmek mi istiyorsunuz ? Bunun için yapmanız gereken şehirlerarası mesafe yazımızı okumak olmalıdır. Yazımızda sizlere şehirlerarası uzaklığın ne kadar olduğunu ve nasıl öğreneceğinizi anlatacağız.

Şehirlerarası Mesafe Nasıl Öğrenilir?

Eğer sizde şehirlerarası mesafenin ne kadar olduğunu merak ediyorsanız tek yapmanız gereken yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra karşınıza Karayolları Genel Müdürlüğü’nün sayfası çıkacaktır. Bu sayfa sizlere şehirlerarası mesafe konusunda yardımcı olacaktır. Eğer şehirlerarası mesafeyi merak ediyorsanız açılacak olan sayfada ilk olarak hareket etmek istediğiniz şehri belirleyiniz. Bu işlemi belirlemek için aşağıda resimde yer alan kısma tıklamanız gerekmektedir.

1234

Hareket etmek istediğiniz şehri belirledikten sonra sıra hangi şehre gitmek istiyorsanız onu işaretlemeye geldi. Hangi şehre gitmek isteğinizi de belirledikten sonra artık tek yapmanız gereken hesaplama butonuna basmak olacaktır. Hesapla butonuna bastıktan sonra artık sizde gitmek isteğiniz şehir ile hareket edecek olduğunuz şehirlerarası mesafeyi öğrenebilirsiniz.

12345

 

Tek yapmanız gereken yazının sonunda yer alacak olan linke tıklamak olacaktır. Bu linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada yukarıda anlattığımız yolları sırası ile takip ettikten sonra artık sizde iki şehir arası mesafe hakkında bilgi sahibi olabilir ve tahmini olarak yolculuğunuzun ne kadar süreceğini öğrenebilirsiniz.

Şehirlerarası Mesafe Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.