Sorgulamalar artık tek çatı altında!

SINIR GEÇİŞ SORGULAMA

Ulaştırma Bakanlığı tarafından uluslararası taşımacılık yapan firmalar için belirlenen kurallar ve yasaklar bu firmalar açısından büyük önem arz etmektedir. Bu durumda sınır geçiş sorgulama işlemi uluslararası taşımacılık yapan firmalar için yapılması önem içeren bir işlemdir. Bu işlemi internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zaman da yurtdışı ile iş yapan firmalar sınır geçiş işlemleri için gerekli bilgilere bu sistem sayesinde kolaylıkla erişebilir ve ayrıca sınır geçişlerinde yaşayacakları sorunlar karşısında önlem alabilirler. Sınır geçiş sorgulama işlemi E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirilebilen işlemlerden biridir. İşleminizi tek bir şifreyle rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden sınır geçişleri hakkında yapacağınız sorgulama işlemi ile ilgili yapmanız gerekenleri yazımızda yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Sınır Geçiş Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi üzerinden sınır geçiş sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirilen tüm işlemlerde olduğu gibi E-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa PTT şubesine gidip kimliğinizle başvuru yaparak 2 TL ücret karşılığında size özel bir zarf içerisinde şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda sizlerle paylaştığımız bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

SINIR GEÇİŞ SORGULAMA

Daha sonra T.C kimlik numaranız ve temin ettiğiniz E-Devlet şifreniz giriniz.

işgöremezlik ödeme2

Son olarak “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

işgöremezlik ödeme3

Sisteme giriş yaptıktan sonra şirket bilgilerinizle sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu adımları doğru bir şekilde uygulamanız durumunda E-Devlet sistemi üzerinden sınır geçişi sorgulama işlemini tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Sınır Geçiş Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.