Sorgulamalar artık tek çatı altında!

SMİLE ADSL FATURA SORGULAMA

Sizlere bu yazımızda SMİLE ADSL fatura sorgulama işleminin nasıl yapıldığıyla ilgili bilgiler vereceğiz. SMİLE ADSL, D-SMART bünyesinde yer alan ve tüm Türkiye de internet dağıtım işlemlerini üstlenen alternatif firmalardan birisi olarak yer almaktadır. Bizim vereceğimiz bilgiler ise D-SMART bünyesinde yer alan internet faturası sorgulama işlemi hakkında bilgiler vermek olacaktır. Şimdi gelelim konumuz hakkında gerekli bilgileri vermeye.

SMİLE ADSL Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlemi online olarak gerçekleştireceğiz. İsterseniz herhangi bir D-SMART bayisine giderekte bu işlemi yapabilirsiniz. Fakat internet üzerinden yapmak sizlere büyük ölçüde zaman tasarrufu sağlayacaktır. Ayrıca hem çok kolay hem de pratik bir işlem olup çok fazla vaktinizi almayacaktır. Sizlere en alt kısımda vereceğimiz linke tıklayarak D-SMART internet sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada sağ üst kısımda yer alan “Online İşlemler” butonuna basarak giriş yapmanız gerekmektedir.

Untitled

Bu butona tıkladıktan sonra fatura sorgulama işlemi için üyelik sistemi kullanılmaktadır. Üyelik bilgilerinizi biliyorsanız E-posta adresiniz ve şifrenizi girerek SMİLE ADSL fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Fakat sisteme ilk defa giriş yapıyorsanız “İlk kez mi giriş yapıyorsunuz?” butonuna basarak üyelik işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Sisteme ancak bu şekilde giriş yapabilir ve internet faturası sorgulama işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Online İşlemler sayfasının bir örnek görüntüsüne hemen alt kısımdan ulaşabilirsiniz.

Untitled

D-SMART SMİLE ADSL Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.