Sorgulamalar artık tek çatı altında!

SSK MAAŞ SORGULAMA

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte internet üzerinden yapılan resmi ve önemli işlemlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Birçok kurum bu alanda hizmet veriyor. Bunlardan bir tanesi de Sosyal Güvenlik Kurumudur.

Sosyal Güvenlik Kurumu E-Devlet üzerinden hizmet veriyor. Ancak daha önceden iki resmi internet sitesi üzerinden işlem yapmak mümkündü. Bugün sorgulamalarımız ve önemli belgelerimizi artık sadece E-Devlet üzerinden şifre ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. E-Devlet üzerinden yapılan işlemlerde E-Devlet şifresi istenmektedir. Eğer E-Devlet şifresine sahip değilseniz E-Devlet şifrenizi size en yakın merkez PTT şubelerine nüfus cüzdanınız ile birlikte giderek E-Devlet şifresi alma başvurusunda bulunup, 2 TL işlem ücreti karşılığında E-Devlet şifrenizi kapalı bir zarf içerisinde teslim alabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra SSK maaş sorgulama da dahil olmak üzere birçok sorgulama işleminizi şifreniz ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Maaş sorgulama işleminizi yazının devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Şifre İle SSK Maaş Sorgulama Nasıl Yapılır?

SSK maaş sorgulama işlemi için ilk olarak yazının sonunda size vermiş olduğumuz linke tıklamanız gerekmektedir. Bu link sizi sorgulama yapacağınız ilgili resmi sayfaya yönlendirecektir. Linke tıkladığınızda açılan sayfada karşınıza çıkacak olan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” adlı butona tıklayınız. “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butona tıkladığınızda sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile kimlik doğrulama işleminizi yapmanız istenecektir. T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girerek kimliğinizi doğrulayınız. Bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıkladığınızda SSK maaş sorgulama işleminizi başarı ile tamamlamış olacaksınız.

d

E-Devlet Üzerinden Şifre İle SSK Maaş Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.