Süper Loto Çekiliş Sonuçları | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Süper Loto Çekiliş Sonuçları


Şans oyunları günümüzde kısa yoldan para kazanmak isteyen kişilerin çokça oynadığı oyun olarak bilinmektedir. Ülkemizde şans oyunlar Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenmekte ve çekilişler bu kapsamda yapılmaktadır. Süper Loto da bunlardan bir tanesidir. Süper Loto çekişi her hafta yapılmaktadır ve çekiliş sonucunda da ikramiye dağıtımı yapılır. Biz de bu yazımızda Süper Loto çekiliş sonuçlarına değineceğiz.

Ülkemizde Süper Loto oyununa dair çekilişler Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Süper Loto oyunu, oyuna katılan kişileri 1-54 sayı kümesinin içinde çekilişle belirlenecek olan 6 sayıyı doğru bilmesine göre oynanmaktadır. Sadece 6 sayıyı tam bilene değil, 5, 4 ve 3 doğru bilene de ikramiye verilmektedir. Süper Loto çekilişleri idare tarafından belirlenmekte olan günde ve saatte gerçekleşmektedir. Süper Loto çekilişi sonuçlarına göre 6 bilenlere ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından verilmektedir. 5 bilenlere ise ikramiyelerini Loto bayileri ya da Milli Piyango İdaresi şubeleri verir.

Şans oyunları kapsamında olan Süper Loto oyununu oynamak için bazı şartları sağlamak gerekmektedir. Bunlardan birisi de yaş şartıdır. Şans oyunlarına 18 yaşından küçük kişiler katılamaz ve katılıp da ikramiye kazanmışsa da ikramiye ödemesi yapılamaz.

Süper Loto Çekiliş Sonuçları Sorgulama

Bu haftaki Süper Loto çekiliş sonuçları da Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından belirlendi. Süper Loto çekiliş sonuçları kapsamında şanslı numaraları öğrenebilmek için yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Süper Loto çekiliş sonuçlarının 495’inci haftasına göre şanslı numaralar şu şekildedir: 4, 11, 30, 41, 51. Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre 6 sayının da 6’sını doğru bilen 2 kişi, toplam 13 milyon 10 bin 889 lira 15 kuruş (13.010.889,15 TL) ikramiye almaya hak kazanmıştır.

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandıktan sonra sadece 6 bilen değil, 5, 4 ve 3 bilen kişi sayısı ve alacakları ikramiyeler de belirlenmektedir. Buna göre Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre 5 bilen kişi sayısı 135’tir ve 12.844,000 Türk Lirası ikramiye almaya hak kazanmışlardır. 4 bilen kişi sayısı 8691’dir ve bu kişiler de 213,80 Türk Lirası kazanmıştır. Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre 3 bilen kişi sayısı da 193309’dur ve bu kişiler de 16,65 Türk Lirası ikramiye kazanmışlardır.

Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre 6 bilen 2 kişiden birinin Mersin’in Erdemli ilçesinden, diğerinin de Kayseri’nin Kocasinan ilçesinden çekilişe katıldığı açıklanmıştır. Süper Loto çekiliş sonuçları kapsamında toplam dağıtılan ikramiye miktarı 32 milyon 832 bin 448 lira 95 kuruş ikramiye dağıtımı yapılmıştır.

Süper Loto Çekiliş Sonuçları İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.