Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Superonline Borç Ödeme Kredi Kartı İle

Superonline, Turkcell bünyesinde internet hizmeti veren bir alt firmadır. Sağladığı pek çok imkan ile birlikte, kullanıcılar tarafından tercih edilen bir firma olmakla birlikte, çeşitli telekomünikasyon işlemleri de vermektedir. Pek çok şirket, bireysel, kurumsal ve toptan kullanıma hitap etmektedir. İlk hizmete başlaması Haziran 2004’e kadar dayanmaktadır. Günümüzde ise fiber optik yani fiber hızında internet altyapısı ile internet hizmeti vermektedir.

Günlük kullanımda ise limitsiz olarak belirlenen tarifelerde 50 GB adil kullanım kotası kullanmaktadır. Bu kotanın aşılması durumunda internet hızı 1 mpbs’ye kadar düşmektedir. Ancak kullanıcıların şikayeti üzerine, tüketiciler haklı olarak bulunmuş ve bu durumda iyileştirmeye gidilmiştir.

Bu gibi bir hizmeti almak için ilk olarak Superonline bayileri üzerinden başvuru işlemi yapmanız gerekmektedir. Ayrıca site üzerinden de başvuru işlemi yapabilirsiniz. Daha sonrasında uygun bulduğunuz tarifeye geçebilir ve internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ancak internet hizmetinden faydalanabilmek için ilk olarak vereceğiniz ev ya da iş adresi bilgilerinize göre teknik ekibin adresinize gelip, kurulum yapması gerekmektedir. Böylece aktif olarak Superonline hizmetinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bu kullanımın karşılığında aylık düzenli olarak internet faturası ödemeniz gerekmektedir. İnternet faturanızı ister bayilikler aracılığı ile isterseniz de Superonline borç ödeme kredi kartı ile işlemini kullanarak internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yazının geriye kalan kısmında Superonline borç ödeme kredi kartı ile hakkında birtakım bilgiler verilecektir.

Superonline Borç Ödeme Kredi Kartı İle Nasıl Yapılır?

Superonline borç ödeme kredi kartı ile işlemini gerçekleştirebilmek için ilk olarak Superonline sitesine gitmeniz gerekmektedir. Hemen ardından sağ üst kısımda yer alan Hesabım butonunun üstüne geliniz.

Burada açılacak bir alt menü üzerinden Fatura İşlemleri > Fatura Ödeme butonuna geliniz ve tıklayınız. Göreceğiniz üzere karşınıza bir üye giriş ekrana çıkmaktadır. Fatura ödeme işlemi yapabilmeniz için ilk olarak sisteme üye olmanız gerekmektedir. Sisteme üye olarak Superonline borç ödeme kredi kartı ile işlemini gerçekleştirmeniz tamamen güvenlik gereği kurulmuş bir sistemdir. Bu sistemdeki amaç, kişisel ve internet bilgilerinizi saklayabilmektir. Burada giriş yapabilmek için T.C. Kimlik Numarası, Cep Telefonu Numarası veya Müşteri Numarasının yanında Şifre de gerekmektedir. Şifre bilginizi aktif hale getirmiş olduğunuz internetiniz karşılığında yetkili kişilerden alabilirsiniz. Bu şifre oldukça büyük bir öneme sahip olup, unutulmaması gerekmektedir. Şifrenin unutulması durumunda ise cep telefonunuzu kullanarak, SIFRE yazıp 2220’ye yollayarak yeni bir şifre temin edebilirsiniz.

1

Bu bilgiler ile sisteme giriş yaptığınız takdirde karşınıza çıkacak ekranlar sayesinde Superonline borç ödeme kredi kartı ile işlemini başarı ile gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Superonline borç ödeme kredi kartı ile gerçekleştirileceğinden dolayı oldukça hızlı bir şekilde yapılabilmekte ve çok büyük bir zaman kaybına sebep olmamaktadır. Ayrıca zaman gözetmeksizin 7/24, Superonline borç ödeme kredi kartı ile işlemini yapabilme imkanına da sahipsiniz. İşinizin geç bir saate sarkması sonucu, açık bir Turkcell bayisi bulamayabilirsiniz. Ancak cep telefonu, bilgisayar veya tablet gibi internet erişiminizin olduğu herhangi bir yerden Superonline borç ödeme kredi kartı ile işlemini başarı ile tamamlayabilirsiniz. Tek gereken gerekli bir takım bilgilerin doldurularak sistem üzerine üye girişinin yapılmasıdır.

Bir diğer Superonline fatura ödeme işlemi ise Turkcell bayilikleri aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Ancak iş yoğunluğu yüksek olan kişilerin, herhangi bir Turkcell bayisine giderek, fatura ödeme imkanı bulamayabilir. Bu yüzden Superonline borç ödeme kredi kartı ile işlemini internet üzerinden gerçekleştirmek hem çok daha az vakit alacaktır hem de oldukça kolay bir işlemdir.

Superonline Borç Ödeme Kredi Kartı İle İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.