Superonline Fatura Ödeme Kredi Kartı İle | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Superonline Fatura Ödeme Kredi Kartı İle

Superonline internet hizmeti alabileceğiniz firmalar arasında yer almaktadır. Aslen Turkcell firmasına ait bir kuruluş olup, bilişim hizmetleri vermektedir. Superonline internet hizmetinden veya diğer hizmetlerden faydalanabilmek için ilk olarak bir Turkcell bayisine gitmeniz veya internet üzerinden bilgi almanız gerekmektedir. İnternet hizmeti için farklı paketler bulunmaktadır.

İnternet paketleri ise genellikle kullanacağınız internetin hızına ve kotasına bağlıdır. Kota ise belirli bir miktar internet kullanımının ardından, internet hızınızın daha düşük bir hale gelmesini sağlar. Genelde kısıtlayıcı bir kavram olup, internet paketleri arasında kota seviyesi daha yüksek olan internet paketlerinin aylık kullanım ücretleri daha yüksek bir seviyeye çıkmaktadır. Aynı kural internet hızı için de geçerlidir. Sağlamış olduğunuz internet hızınız arttıkça, aylık kullanım bedeli de artacaktır. İnternet paketleri bu şekilde sınıflandırılmaktadır.

Eğer Superonline firması ile internet hizmeti kullanmak istiyorsanız, ilk olarak bir Turkcell bayisine gidiniz ve internet hizmetinden faydalanmak istediğinizi belirtiniz. Görevli kişiden size, internet paketleri hakkında bilgi vermesini de isteyebilirsiniz. Size en uygun paketi seçerek, abonelik işleminizi yaptırabilirsiniz. Abonelik işleminde vereceğiniz kimlik ve adres bilgileri abonelik bilgilerinizin oluşturulması için gereklidir. Daha sonrasında ise teknik görevli arkadaşlar belirli bir süre sonra, vermiş olduğunuz ev veya iş adresine gelerek, internet kurulumu yapacak ve internet kullanma durumunuzu aktif hale getirecektir. Ancak kullanmış olduğunuz internet için seçeceğiniz paket karşılığı bir hizmet bedeli ödemeniz gerekmektedir. Bu ödeme işlemi için kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Superonline fatura ödeme kredi kartı ile nasıl yapılır için birtakım bilgiler verilecek olup, bu bilgilere yazının devamından kolayca ulaşabilirsiniz.

Superonline Fatura Ödeme Kredi Kartı İle Nasıl Yapılır?

Superonline fatura ödeme kredi kartı ile işlemini farklı şekillerde gerçekleştirebilirsiniz. Bunlardan ilki Turkcell bayilerine giderek gerçekleştirebilir. Turkcell bayisi aracılığı ile abonelik bilgileriniz üzerinden fatura miktarınızı öğrenebilir ve Superonline fatura ödeme kredi kartı ile veya nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ancak günlük iş temposu düşünüldüğünde, bu işlemi gerçekleştirecek zamanı bulamayabilirsiniz. Bu sebeple daha farklı bir yöntem ile Superonline fatura ödeme kredi kartı ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer fatura ödeme şekli ise internet aracılığı ile gerçekleştirilir. Bu işlemi Superonline fatura ödeme kredi kartı ile gerçekleştirmek için Superonline web sitesine gitmeniz gerekmektedir. Site ismi www.superonline.net olup, link bilgisi ve yönlendirmeler yazının devamında verilecektir. Bu siteye girdikten sonra ilk olarak üst kısımda yer alan çubuk üzerinden Hesabım kısmına geliniz. Açılacak alt menünün sol kısmında yer alan Fatura İşlemleri başlığının altından Fatura Ödeme butonunun üzerine geliniz ve tıklayınız.

so1

Bu işlem için ilk olarak sisteme giriş yapmanız gerektiğini göreceksiniz. Giriş bilgileri TC Kimlik Numarası, GSM Numarası veya Müşteri Numarası ile birlikte şifre de gerekmektedir. Sistem üzerindeki şifreniz abonelik işlemi sırasında Turkcell bayisinde belirlenmiş olmalıdır. Ancak şifrenizi unuttuysanız, yeni şifrenizi temin etmek için “SIFRE” yazın 2222’ye gönderebilirsiniz. Böylece sisteme kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gelen yeni şifre ile birlikte, gerekli bilgileri doldurup, sisteme giriş yapabilirsiniz.

so2

Sisteme giriş yaptıktan sonra ilk olarak fatura sorgulama ardından ise Superonline fatura ödeme kredi kartı ile işleminizi gerekli yönlendirmeler doğrultusunda, gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan fatura ödeme işlemi düşünülecek olursa, Turkcell bayisine gidilerek yapılan Superonline fatura ödeme kredi kartı ile işlemine göre çok daha basit olduğunu göreceksiniz. Superonline fatura ödeme kredi kartı ile işlemi internet üzerinden yapıldığı için cep telefonu, tablet veya bilgisayar yani internet erişiminizin olduğu herhangi bir yerden fatura ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Oldukça kolay, basit ve hızlı bir şekilde sanal ortam üzerinden faturanızı ödeyebilirsiniz.

Superonline Fatura Ödeme Kredi Kartı İle İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

  • damla akkaya 19 Ekim 2016 22:52

    finternet faturamı ınternet adresıme gonderılmesını ıstıyorum ne yapmam gerekır

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.