Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Superonline Online İşlemler

Turkcell Superonline Online İşlemler

Superonline online işlemler kısmına girmeden önce ilk olarak Superonline’ın ve bize getirdiklerinin neler olduğuna bakmakta fayda görüyoruz. Turkcell Superonline, gerilere doğru baktığımızda ‘hızlı internet’ kavramını evlere kadar götüren ilk operatör olarak göze çarpıyor. Bireysel yada kurumsal olsun; ayrım gözetmeksizin alt yapının olanak sağladığı her kesime wideband yani geniş bantlı internet erişimini ve diğer servisleri sunmaktadır.

Turkcell’in bizlere sağladığı ‘Superonline Online İşlemler’ Merkezinden aslında birçok şekilde faydalanabiliriz. Bunun için ilk olarak bir müşteri numarası edinmemiz yada telefon numaramız ile giriş yaparak şifre oluşturulma ve bilgileri kayıt etme gibi süreçleri tamamlamamız gerekmektedir. Daha sonrasında işlemlerden faydalanma olanağına sahip olacağız.

3Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi ‘Giriş’ kısmından TC Kimlik Numaramız, GSM numaramız ya da Müşteri Numaramız ve şifremiz ile giriş yaparak Superonline Online İşlemler’in bizlere sunduklarından faydalanmamız mümkün.

4

Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız tekrar yenilemeniz çok kolay. ‘SIFRE’ yazıp 2220’ye göndererek şifre sıfırlama talebimizi iletiyoruz ve daha sonra bize bildirilen direktifler doğrultusunda yeni bir şifreye sahip olabiliyoruz.

Superonline Online İşlemler Merkezinden Neler Yapılabilir?

 • Güncel fatura tutarının ve borç miktarının takip edilmesi
 • Kişinin üye olduğu paketleri ve satın almış olduğu servisler hakkındaki bilgilerin görüntülenmesi
 • Kredi kartı kullanılarak fatura borcunun ödenmesi
 • Dahil olunan tarife veya paketler üzerinde değişiklik yapılması
 • Kişinin yararlandığı Superonline servislerinin görüntülenmesi
 • Müşteri hizmetlerine erişim
 • Kablosuz ağ adının değiştirilmesi ve kablosuz şifre gönderilmesi
 • Kayıtlı olan iletişim bilgilerinin güncellenmesi
 • E-Posta ve telefon ayarları ile ilgili dokümanlara erişim
 • ADSL ve Fiber Hız testi
 • Güvenli İnternet hizmeti profil bilgilerini görüntüleme veya değiştirme
 • Servis satın alma

Ayrıca bu gibi hizmetlerin yanı sıra aslında Superonline İşlem Merkezi’nin bir de müşterilerine sunduğu ‘Müşteri Memnuniyeti Yönetim Süreci’ bulunmaktadır. Bu süreç ile şirket müşterinin online olarak ilettikleri şikayetleri veya görüşleri değerlendirerek onlara daha yararlı hizmetler sunabilmeyi amaçlıyor. Elbette bu sürecin de belli aşamaları var. İlk olarak müşteriler tarafından düzenlenen şikâyetler farklı kanallar aracılığıyla yetkili mercilere iletiliyor.

Daha sonrasında ‘Çözümleme ve Yanıtlama’ süreci başlıyor. Müşterilerden gelen şikayetler en kısa sürede o konu ile alakalı bölümlere iletiliyor ve inceleniyor. Çözüme dair üretilen aksiyonlar ve görüşler müşterilerle paylaşılıyor. Bu sürecin çok fazla uzamaması ve en kısa sürede en başarılı sonuçlar alınması için ekipler sürekli gelişim ve eğitim programlarına katılarak bilgilendiriliyor.

Diğer bir aşamada çeşitli yollarla ulaşan şikayetler kayıt altına alınarak sürekli inceleniyor. Esas amaç müşteriye sunulan hizmetlerde alınan verimin günden güne artması. Şikayetlerin tekrar etmelerini önlemek için de bazı iyileştirmeler sonrasında müşterilerin çok fazla şikayet ettikleri konulara yoğunlaşılıyor ve geri bildirimlerdeki artış ve düşüş oranları hesaplanıyor.

Aşağıda verilen bağlantıya tıkladıktan sonra ; ‘Hakkımızda, Kampanyalar, Yardım, Hesabım, Tüketici Şikayeti, Faydalı Linkler’ kısımlarına baktığımızda aslında bir müşterinin her an işine yarayabilecek kısımlar olduğunu görebiliriz. Bu kısım sayesinde istersek İnsan Kaynakları hakkında bilgi alabilir, istersek ADSL veya ev telefonu bağlanma aşamalarını inceleyebilir ya da borcumuzun olup olmadığını sorgulayabiliriz. Tüketici Şikayeti kısmından da dile getirir yada diğer sorunlarımıza çözümler bulabiliriz.

5

Superonline Online İşlemler Merkezini Ziyaret Etmek için TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.