Sorgulamalar artık tek çatı altında!

SÜRAT KARGO TAKİP SORGULAMA

Günümüzün gelişmiş en güçlü teknolojisi olan internet sayesinde yapabildiğimiz işlemlerin sınırı neredeyse yok. İnternet hemen hemen bütün iş sektörleri ile iç içe olmuş durumda. İyi sektörler arasında görülen kargoculuk sektörü, günümüzde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kargoculuk sektörü, günümüz piyasasını canlı tutmak adına önem teşkil etmektedir. Diğer adı olan lojistik sayesinde büyük ulusal şirketler sipariş verdikleri mal veya ürün ulaştırma adına ülke kalkınmasını da etkilerler. İşte bu ürünlerin ulaştırma işlemi içi,n kargo şirketlerinin sunduğu resmi internet sitesi üzerinden kargonuzu takip etme kolaylığına sahipsiniz. Seçkin ve güçlü kargo kuruluşlarından olan Sürat Kargo müşterilerine hizmette sınır tanımıyor. Sürat Kargo geçmişten günümüze kendini yenileyerek modern bir şekilde günümüze ulaşmıştır. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Sürat Kargo, bugüne kadar onu seçenleri pişman etmeden memnun bırakmıştır. Sürat Kargo yeniliğe açık tavrı sayesinde etkin hale getirdiği internet sitesini kullanıcılarına sunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden yapılan birçok işlem vardır. Bu işlemlerden biri de hepimizin önemle kullandığı kargo takip işlemidir. Sürat Kargo takip sorgulama işlemi sayesinde kargonuz nerede ve tahminen ne kadar sürede ulaşır hesaplamanız mümkün hale geldi.

Sürat Kargo Takip Sorgulama İşlemini Nasıl Yaparım?

İnternetin getirdiği kolaylığı kullanan sektörler arasında az önce bahsettiğimiz gibi kargoculuk sektörü de bulunmaktadır. Sürat Kargo gelişen yapısı sayesinde internet üzerinden aktif hale getirdiği Sürat Kargo takip sorgulama işlemi için sizden birkaç bilgi talep ederek sorgulama işlemini yapmaktadır. Sürat Kargo’nun size sorduğu bilgi, evrak takip notudur. Bu bahsettiğimiz bilgiyi alakalı kutucuğa girerek sorgula butonuna tıklayınız. Gelişen bu sistem sayesinde internet erişiminiz olan her yerden Sürat Kargo takip sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

sürat kargo

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz üzere gerekli kutucuğa evrak takip no yazınız ve getir butonuna tıklayınız. Sürat Kargo resmi internet sitesi üzerinden yürütülen bu sistem için aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak Sürat Kargo takip sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Sürat Kargo Takip Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Sürat Kargo Hakkında

Sürat Kargo, ülkemizde taşımacılık yapan önemli kargo şirketlerinden biridir.Sürat Kargonun ülkemizdeki gelişmiş şubeleri ile istediğiniz şehirden istediğiniz şehre eşya gönderimi yapabilirsiniz. Sürat Kargo ile göndermek istediğiniz bir kargo için şehrinizde bulunan Sürat Kargo şubesine gidebilirsiniz. Aynı zamanda Sürat Kargo internet sayfası üzerinden Sürat Kargo ile ilgili olarak bilgi alabilirsiniz. Sürat Kargo internet sayfası üzerinden Sürat Kargo hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Eğer şehrinizde bulunan Sürat Kargo şubesinin nerde olduğunu bilmiyorsanız, Sürat Kargo internet sitesi üzerinden Sürat Kargo şubelerinin adresini ve iletişim bilgilerini alabilirsiniz.Sürat Kargo internet sitesi üzerinden Sürat Kargo takip sorgulama işlemi de yapabilirsiniz.

Sürat Kargo Teslimat Süresi

Sürat Kargo ile göndermek istediğiniz kargonuzun istediğiniz yere ne kadar sürede gidebileceğini öğrenebilirsiniz. Sürat Kargo ile göndereceğiniz ürün için Sürat Kargo şubelerinden bilgi alabilirsiniz. Fakat bu işlem için Sürat Kargo şubelerine gitmenize gerek yoktur. İnternet üzerinden aynı işlemi yapmanız mümkündür. Sürat Kargo internet sitesi üzerinden Sürat Kargo ile göndermek istediğiniz kargonun gönderim süresini hesaplayabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gereken, Sürat Kargo internet sitesine giriş yapmak olacaktır. Sürat Kargo internet sitesi üzerinden Gönderim Süresi Hesapla seçeneğine tıklamalısınız. Gönderim Süresi hesaplama işlemi için öncelikle kargonuz için Çıkış İli sonra da Varış İli kısımlarını doldurmalısınız.Kargonuzun nerden nereye gideceğini belirttikten sonra Hesapla butonuna basarak gönderim süresi bilgisine ulaşabilirsiniz. Tahmini olarak 1-3 gün gibi bir sürede kargonuz istediğiniz yere ulaşacaktır.

Sürat Kargo internet sitesi üzerinden kargonuz ile ilgili birçok bilgiyi alabilirsiniz. Örneğin kargonuzun nerede olduğunu merak ediyorsanız,Sürat Kargo internet sitesi üzerinden Kargom Nerede? uygulaması ile kargonuzun takibini yapabilirsiniz. Sürat Kargo takip sorgulama işlemi ile kargonuzun nerede olduğunu ve tahmini bir süre ile istediğiniz yere ne zaman gideceğini öğrenebilirsiniz.

Sürat Kargo Fiyat Hesaplama

Sürat Kargo ile göndermek istediğiniz kargonuz için teslimat süresini hesaplayabildiğiniz gibi kargo ücretini de hesaplayabilirsiniz. Sürat Kargo internet sitesi üzerinden ücret hesaplama sistemi ile Sürat Kargo ücret bilgisine ulaşabilirsiniz. Sürat Kargo fiyat hesaplama işlemini yapabilmeniz için öncelikle Sürat Kargo internet sitesine giriş yapmalısınız. Sonra anasayfa üzerinde görebileceğiniz Ücret Hesaplama seçeneğine tıklamalısınız. Sürat Kargo ücret hesaplama için öncelikle kargonuzun çıkış ilini sonrasında varış ilini seçmelisiniz. Kargonuzun nereden nereye gideceğini belirttikten sonra kargonuzun KG/Desi cinsinden değerini giriniz. Eğer kargo ile dosya gönderecekseniz bu kısımlara 0 girmeniz gerekmektedir. Kargonuz ile ilgili bilgileri girdikten sonra kargonuzun gönderim tipinin hangisi olduğunu işaretleyiniz. Gönderim tipi için Adresten Alım ve Şubede Teslim olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. Kargonuz için Teslim Şekli kısmını da girmeniz gerekmektedir. Teslim Şekli için Telefon İhbar ve Adrese Teslim olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. İlgili seçeneği işaretlemelisiniz. Gerekli bilgileri girdikten sonra Hesapla butonuna tıklayınız. Hesapla işlemini yaptığınız sayfanın alt kısmında Yurt İçi Fiyatlarımız adında bir kısım bulunacaktır. O kısımdan Sürat Kargo ile ilgili güncel ürün ve hizmet fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz.

Sürat Kargo Çalışma (Mesai) Saatleri

Sürat Kargo çalışma saatlerini internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Sürat Kargo internet sitesi üzerinden Sürat Kargo çalışma yani mesai saatlerini öğrenebilirsiniz.Aynı zamanda Sürat kargo çalışma saatlerini öğrenebilmek için Sürat Kargo şubelerini ziyaret edebilirsiniz.Sürat Kargo hafta içi çalışma saatlerinden bahsedecek olursak, sabah 09.00 ile birlikte Sürat Kargo açılmaktadır. 18.00 ile Sürat Kargo kapanış yapmaktadır. Cumartesi günleri ise 09.00 ile başlayan mesai 15.00 ile son bulmaktadır. Diğer kargo şirketleri gibi Sürat Kargo da pazar günleri hizmet vermemektedir. Sürat Kargo ile ilgili olarak merak ettiklerinizi 0850 202 02 202 numaralı Sürat Kargo Çağrı Merkezinden öğrenebilirsiniz.

Sürat Kargo Şubeleri

Sürat Kargo ile göndermek istediğiniz bir ürün için size en yakın Sürat Kargo şubesini internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Sürat Kargo şubelerini internet üzerinden adresleri ve iletişim bilgileri ile birlikte görüntülemeniz mümkündür. Sürat Kargo şubelerine ulaşabilmek için öncelikle Sürat Kargo internet sayfasına giriş yapmalısınız. Sürat Kargo internet sayfasına giriş yaptıktan sonra anasayfa üzerinden Size En Yakın Şubelerimiz seçeneğine tıklamalısınız. Karşınıza açılan sayfada sizden İl ve İlçe bilgileri istenecektir. Bulunduğunuz ili ve ilçeyi belirttikten sonra size en yakın Sürat Kargo şubesinin bilgilerine ulaşacaksınız. Sürat Kargo şubesinin ismi, telefon numarası,adresi karşınızda bulunan sayfada olacaktır. Aynı zamanda haritadan Sürat Kargo şubesinin nerede olduğunu da ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Sürat Kargo Şikayet

Sürat Kargo ile gönderdiğiniz bir ürün ile ilgili olarak herhangi bir sorun yaşadığınızda bu sorununuzu bildirebilirsiniz. Sürat Kargo ile ilgili yaşadığınız sorunları şikayet hattını kullanarak belirtebilirsiniz. Aynı zamanda Sürat Kargo Çağrı Merkezini arayarak Sürat Kargo ile ilgili sorunlarınızı,şikayetlerinizi ya da önerilerinizi bildirebilirsiniz. Sürat Kargo Çağrı Merkezi numarası 0850 202 0 202’dir. Sürat Kargo ile ilgili tüm şikayetlerini internet üzerinden yazılı bir şekilde bildirmeniz mümkündür. Sürat Kargo internet sitesi üzerinden şikayetlerinizi belirtmeniz oldukça kolay bir işlemdir.

Sürat Kargo Müşteri

Sürat Kargo müşterilerin memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Sürat Kargo ile ilgili olarak yaşadığınız sorunları istediğiniz kanalı kullanarak bildirebilirsiniz. Sürat Kargo ile ilgili şikayetlerinizi internet üzerinden Sürat Kargo internet sitesinden bildirebileceğiniz gibi Sürat Kargo Çağrı Merkezi numarası olan 0850 202 0 202 numarayı da arayabilirsiniz. Çağrı Merkezini arayarak Müşteri Temsilci ile görüşebilirsiniz. Sürat Kargo şubelerini ziyaret ederek sorunlarınızı şubelerdeki yetkili kişilerle de paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.