Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TAHSİS TALEP VE BEYAN TAAHHÜT BELGESİNİN VERİLMESİ

Her insan bir gün çalışmalarının karşılığını alıp rahat bir emeklilik sürmek isterler. Ancak rahat emeklilik için daha doğrusu en başta emekli olabilmek için bazı şartlar da gereklidir. Gerekli primleri ödemek, yaş sınırını doldurmak ve birçok işlemi yaptıktan sonra son olarak da tahsis talep ve beyan taahhüt belgesinin verilmesi gereklidir. Bu belgeyi artık internet üzerinden verebilirsiniz. E-Devlet sistemi bu konuda size yardımcı olacaktır. E-Devlet tahsis talep ve beyan taahhüt belgesinin verilmesi işlemini yapmak için siz değerli okurlarımızın yapması gereken aşağıdaki bağlantı adresine tıklayıp ardından da sizlere vermiş olduğumuz adımları uygulamaktır. Ayrıca bu adımların hemen altında resimlerinin de olması sizlerin işlerini kolaylaştıracaktır. İnternet ortamıyla bu işlem de hızlı ve kolay bir biçimde halledilebilir. Şimdi tahsis talep ve beyan taahhüt belgesinin verilmesi işlemi nasıl yapılır anlatalım.

Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesinin Verilmesi İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlemi yapmak için öncelikle yapmanız gereken aşağıdaki bağlantı adresine tıklamaktır. Daha sonra ise işlemimizi gerçekleştirebilmek için bizlerin bir E-Devle şifresine ihtiyacı olacaktır. E-Devlet şifresini size en yakın PTT şubelerinin herhangi birinden alabilirsiniz. Aldığınız bu şifreyi kimseyle paylaşmayınız.

  • Şifremizi aldıktan sonra ilk olarak açılan sayfada kimliğimi doğrula butonuna tıklıyoruz .

1

  •  Daha sonra ise ilk olarak TC kimlik numaramızı yazıyoruz ve ardından da E-Devlet şifremizi giriyoruz.

6

 

  • Son işlem olarak ise “sisteme giriş yap” butonuna tıklıyoruz ve böylece tahsis talep ve beyan taahhüt verilmesi işlemini halletmiş oluyoruz.

5

Tahsis Talep Ve Beyan Taahhüt Belgesinin Verilmesi işlemini Yapmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.