Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA

Ülkemiz eğitim sisteminde herkesin de bildiği üzere ilk okuldan başlayan ve lise döneminin sonuna dek ders yılı bitiminde öğrencinizin durumu hakkında detaylı bilgi edindiğiniz karnenizin yanına bir de ek olarak başarı belgeleri verilmektedir. Takdir ve teşekkür belgeleri olarak adlandırılan bu belgeler öğrencinin ders yılı içerisindeki not durumu ve okul içerisindeki durumu sonucu verilmektedir. Okul genel not ortalaması 85 üstü olan öğrencilere takdir belgesi verilirken, 70.00-84.99 arasında bir sayıya gelen ortalama olduğunda da öğrenci teşekkür belgesi almaya hak kazanmaktadır.

Takdir Teşekkür Hesaplama Nasıl Yapılır?

Bizlerde bu yazımızda takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır anlatacağız. Çoğu öğrenci ve veli dönem içerisindeki almış oldukları notların dönem sonu ortalamalarına nasıl ve ne derecede etki edeceğiniz merak ederler. Bu merakın sonucunda da kendileri bazı hesaplamalar yaparak dönem sonu hangi belgeyi alacaklarını tahmin etmek isterler. Bunun gibi bir durum söz konusu olduğunda herhangi bir hesap yapmadan bu sayfada yer alan hesaplama aracını kullanıp doğru sonuca kolayca ulaşabilirsiniz.

[taktirTesekkurHesaplamaAraci]

Yalnızca interneti kullanarak yapmış olduğunuz takdir teşekkür hesaplama sayesinde eskisi gibi okula gidip takdir teşekkür hesaplanırken nasıl bir yol izlenildiğini öğrenmenize gerek kalmadan kendiniz oturduğunuz yerden yapabiliyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Melisssa dedi ki:

  Çok mutluyum yaşasınnnnn!TAKDİR ALIYORUMMMM DARISI ALAMAYANLARIN BAŞINA İNŞALLAH

 2. Taktirrrr dedi ki:

  Şükür et bence

 3. Melike dedi ki:

  Ben anladım nasıl yapıcamı

 4. takdirci dedi ki:

  benimki olmuyo