TAŞIMA KAPASİTESİNE GÖRE FİRMA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TAŞIMA KAPASİTESİNE GÖRE FİRMA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere taşıma kapasitesine göre firma sorgulama işleminin nasıl yapıldığı hakkında bilgiler vereceğiz. İnternet kullanımının gün geçtikçe artması ile birlikte bu alanda yapılan çalışmalar hızla artmaktadır. Günümüzde internete ulaşımın kolay bir hal alması ile birlikte insanların tüm işlerini internet üzerinden kolay bir şekilde yapma isteğini ortaya çıkmıştır. Bunun sonucunda birçok uygulama hayata geçirilerek saatler  harcamadan işlerimizi artık internet aracılığı ile kolaylıkla yapabilmekteyiz. Sorgulama işlemleri de bu uygulamalardan birisidir. Bu işlemler sayesinde insanlar uzun kuyruklarda beklemeden ve evrak işleri ile uğraşmadan kısa bir süre içinde işlerini internet üzerinden halletmektedirler. Taşıma kapasitesine göre firma öğrenme işlemi de internet üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Bu işlemi  E-Devlet sitesi üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet sistemi üzerinden işlem yapabilmek için E-Devlet şifrenize ihtiyacınız vardır. 2 TL karşılığında E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden alabilirsiniz. E-Devlet şifrenize sahip olduktan sonra yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Taşıma Kapasitesine Göre Firma Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Taşıma kapasitesine göre firma sorgulama işlemini devlete ait olan resmi internet sitesinden yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ‘kimliğimi şimdi doğrula’ tıklanmalıdır.

Adsız

Ardından karşımıza çıkan sayfada bizden istenilen bilgileri eksiksiz ve tam bir şekilde doldurmamız gerekmektedir.

Adsız

Tüm istenilen bilgiler verildikten sonra yapılması gereken ‘sisteme giriş yap’ butonuna tıklanmalıdır.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgileri adım adım takip ettikten sonra taşıma kapasitesine göre firma sorgulama işleminizi başarı ile yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra uluslararası firmalar ile ilgili tüm bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Taşıma Kapasitesine Göre Firma Sorgulama İşleminizi Yapmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.