TELEFON BORCU SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TELEFON BORCU SORGULAMA

Hemen hemen hepimiz gün içerisinde gerek sosyal hayat anlamında gerekse iş yoğunluğu anlamında sıkışık bir program üzerinden yaşantımızı devam ettirmekteyiz. Durum böyleyken yaşantımızda yardımcı materyal olarak kullandığımız telefon, kredi kartı gibi birçok kullanım sistemi hayatımızı kolaylaştırdığı gibi üzerinden faturalandırmalara da maruz kalıyoruz. Faturalar işyerlerimize ya da evimize gönderilse de fark edemeyebiliyor, aklımızdan bir an çıkıp diğer evraklar arasında kaybolabiliyor. Ya da mail yolu ile yönlendirmeyi kullanmıyor olabilirsiniz. Fatura ödeme gününü, borç miktarını faturamıza sahip olmadığımız için unutabiliyoruz. Bu tür olayların yaşanmaması ve hizmetlerimizin kesintiye uğramaması için internet üzerinden telefon borcu sorgulama sistemleri aktif olarak kullanımımıza sunulmuştur. Cep telefonlarımız için ayrı, sabit telefonlarımız için ayrı şekilde sorgulama sayfaları mevcuttur. Yazımızda cep telefonlarınız için borç sorgulama sayfalarına ulaşmanıza yardımcı olacağız.

Telefon Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Telefonunuzun servislerini kullanabildiğiniz gibi, her operatörün kendi resmi internet sitesi üzerinden de sorgulama işlemini gerçekleştirmek mümkündür. Ayrıca bu platformu kullanarak online ödeme işlemlerini de kolaylıkla gerçekleşirebilirsiniz. Sistemleri kullanabilmeniz için her operatöre özel online işlem şifre alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Şimdi her operatör için sorgulama işlemini ele alalım;

AVEA Telefon Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Diğer operatörlerde de olduğu gibi AVEA kullanıcısı iseniz borç bilgilerinize, önceki aylara ait faturalar ve ödeme işlemlerini online işlemler menüsünden gerçekleştirebilirsiniz. Resmin altında bulunan uzantı linkini kullanarak görseldeki ana sayfaya erişim sağlamış olursunuz. Online işlemler için şifreye sahip değilseniz; *952# numarasını tuşlayarak sahip olabilirsiniz.

AVEA Telefon Borcu Sorgulama için TIKLAYINIZ!

Turkcell Telefon Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Diğer operatörlerde de olduğu gibi Turkcell kullanıcısı iseniz borç bilgilerinize ve ödeme işlemlerini online işlemler menüsünden gerçekleştirebilirsiniz. Resmin altında bulunan uzantı linkini kullanarak görseldeki ana sayfaya erişim sağlamış olursunuz. Online işlemler için TC kimlik numaranız ve işlem yapacağınız GSM numaranız yeterlidir. Dilerseniz ad-soyad yardımı ile de sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak güvenlik kodunu da tuşlayarak borç bilgilerinize erişmiş olursunuz.

Turkcell Telefon Borcu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Vodafone Telefon Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Diğer operatörlerde de olduğu gibi Vodafone kullanıcısı iseniz borç bilgilerinize, önceki aylara ait faturalar ve ödeme işlemlerini online işlemler menüsünden gerçekleştirebilirsiniz. Resmin altında bulunan uzantı linkini kullanarak görseldeki ana sayfaya erişim sağlamış olursunuz. Online işlemler için şifreye sahip değilseniz; 7000 olarak hizmet veren müşteri numarasına “S” yazarak online işlem şifresine sahip olabilirsiniz.

Vodafone Telefon Borcu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.