Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TELEFON NUMARASI BULMA

Günlük yaşantımızda bir çoğumuz istemsizce telefon numaralarımızın kayıtlı olduğu ajandaları kaybedebiliyor ya da cep telefonu rehberimizi yanlışlıkla sıfırlayabiliyoruz. Yakınımızda ve ulaşmamızın kolay olduğu kişilerden numaralarını tekrar alıp kaydetmek iletişime devam etmek zor bir olay değildir. Fakat eski bir arkadaşınıza ait numaranın silinmesi ya da ajandanızla birilikte kaybolması sizin açınızdan sorun teşkil edebilir. Taşındığınız şehirden eski arkadaşlarınızın numaraları, askerlik arkadaşlarınızın numaraları gibi birebir bulunması zor numaralar adına Türk Telekom daha önce bütün abonelerine dağıttığı Türk Telekom rehber sayesinde bir nebze olsun bu sorunu ortadan kaldırmaya çalışmıştır. Fakat sürekli yeni abonelikler ve numara güncellemelerinin kontrol edilmesi oldukça zor olmuştur. Bu tür durumlardan en az şekilde mağdur olmamız için Türk Telekom Beyaz Sayfalar adı verilen online sistem geliştirilmiştir.

Telefon Numarası Bulma İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Türk Telekom Beyaz Sayfalar üzerinden; aradığınız kişinin ad, soyad ve yaşadığı şehir gibi basit özelliklerle arama işlemini gerçekleştirebilir ve eğer abone ise numaraya ulaşabilirsiniz. Bu hizmet resmi internet sitesi üzerinden aktif şekilde sunulmaktadır. İlgili sayfaya ulaşmak için yazımızın sonundaki yönlendirme linkini kullanınız. Açılan sayfada gösterdiğimiz gibi gerekli bilgileri doldurarak telefon numarası bulma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

numara

Telefon Numarası Bulma İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

GSM Operatörleri Telefon Numarası Bulma Nasıl Yapılır?

Az önce anlattığımız arama işlemleri yalnızda Türk Telekom kapsamındaki numaralar adına yapılan bulma işlemidir. Günlük hayatımızda cep telefon numarası bulma konusunda da birçok sorunla karşılaşabilmekteyiz. Bu sorunların önüne geçebilmek adına birçok 118 sorgulama hizmet numaraları mevcuttur. Hemen hemen hepsini arayarak aynı işlemi ücret karşılığında gerçekleştirebilmektesiniz. Sonuç alabilmek için sorguladığınız kişinin numarasının rehber bilgilerini paylaşmış ve sorgulamalarda kimliğinin belli olmasına izin vermiş olması gerekmektedir. İnternet üzerinden sorgulama işlemini yapabilmek adına sadece bir 118 servisini örnek alarak size anlatmayı tercih ettik. Bu servisi kullanmak için yazı sonundaki yönlendirme linkine tıklayınız. Ulaştığınız sayfa resimdeki sayfa olacaktır. Bu sayfada çerçeve içerisine alınmış yere numarasını aradığınız kişinin adını soyadını ve ilini yazınız ve tüm operatörlerde arama işlemini başlatınız.

11860

Arama işlemi bittikten sonra ücretlendirme sayfası ile karşı karşıya kalacaksınız. Sorgulama işleminizin sonlanması ve sonucu görebilmeniz adına ücretin kesileceği numarayı gösterilen yere yazarak sonuca ulaşabileceksiniz.

118600

GSM Operatörleri Telefon Numarası Bulma İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.