TEOG Sonuçları Sorgulama | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TEOG Sonuçları Sorgulama


Birçok ortaöğretim öğrencisi uzun bir çalışma döneminin sonunda yeni bir sistem olan TEOG sınavına girdi. Şimdi herkes büyük bir merakla sınav sonuçlarını ve bu sonuçların sonucunda hangi liseye gideceğini büyük bir merakla bekliyor. Çünkü bu sınav belki de hayatlarında attıkları ilk büyük adım diyebiliriz. Sadece öğrenciler değil anne ve babalarda en az onlar kadar heyecanlı ve büyük bir merak içindeler diyebiliriz. Onlar çocuklarının hangi liseye gideceğini ve sınavda ne kadar başarılı olduklarını merak ediyorlar. Bizde bu yazımızda siz sevgili öğrencilere ve değerli anne babalara, TEOG sonuçları sorgulama nereden ve nasıl yapılır anlattık. Ayrıca sizlerin yanlış sorgulama yapmaması için aşağıda vermiş olduğumuz adımların alt taraflarında da resimlerini bulabilirsiniz. TEOG sonuçları sorgulama işlemi için tek yapmanız gereken aşağıda sizlere vermiş olduğumuz adımları uygulamaktır. Şimdi bu TEOG sonuçları sorgulama işlemini nasıl yapacağımızı öğrenelim.

TEOG Sonuçları Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Öncelikle TEOG sonuçları sorgulama işlemi için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız.

  • Daha sonra ise açılan sayfada ilk olarak TC kimlik numaramızı yazıyoruz. Ardından da doğum tarihimizi yazıyoruz. Güvenliğimiz için bizlere verilen güvenlik kodunu da yazıyoruz.

Adsız

  • TEOG sonuçları sorgulama için son işlem olarak ise “tamam” yazan butona tıklıyoruz ve böylece TEOG sonuçları işlemini tamamlamış oluyoruz.

2

TEOG Sonuçları Sorgulama Sayfasına Ulaşmak İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

  • Beritan 30 Aralık 2015 22:06

    Ne zaman açılanacak yaw 🙂

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.