Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TERSANELER İÇİN LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

Gelişen teknoloji ile birlikte artık birçok işlemimizi sanal ortam üzerinden kolay ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz bu işlemleri yapma konusunda bize yardımcı olan uygulamalardan biriside E-Devlet uygulamasıdır. E-Devlet uygulaması ile birlikte artık merak ettiğimiz bir çok konuda bilgi sahibi olabiliyor ve gerekli gördüğümüz sorgulamaları yapabiliyoruz. E-Devlet uygulamasının sağladığı imkan ile birlikte yapabileceğimiz sorgulamalardan birisi de tersaneler için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemidir. Bu sorgulama ile birlikte artık sizde tersanelerin sefer yükümlülüğü bulunup bulunmadığını öğrenebilir ve merak ettiğiniz tersane hakkında sorgulama yapabilirsiniz. Yazının devamında bu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını kısaca anlatacağız.

Tersaneler İçin Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sorgulama işlemini yapmak için ilk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız daha sonra ise açılacak olan sayfada kimliğimi şimdi doğrula butonu çıkacaktır. Bu butona tıklayınız. Bu butona tıkladıktan sonra aşağıda yazılı olan adımları sırası ile takip ediniz.

10

 

Kimliğimi şimdi doğrula butonuna bastıktan sonra açılacak olan sayfada sizden sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Eğer E-Devlet şifreniz var ise şifreyi girip sorgula butonuna basarak sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa sistem üzerinden sorgulama işlemini yapamazsınız. Şifre sahibi olmak ise oldukça basittir. Tek yapmanız gereken size en yakın PTT şubesine giderek şifre talebinde bulunmaktır. Sadece 2 TL işlem ücreti karşılığında sizde E-Devlet şifresi sahibi olabilir ve gerekli sorgulamaları yapabilirsiniz. TC kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girdikten sonra sorgula butonuna basarak tersaneler için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Untitled

Tersaneler İçin Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.