Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TOSHIBA GARANTİ SORGULAMA

Markalar gün geçtikçe müşteriyle aralarında bulunan bağa daha da önem vermeye başladı. Bildiğiniz üzere bir ürünü satın alırken baktığımız en önemli kısaslardan biri de tabi ki garanti süresidir. Bu konuda birçok firma standart iki yıllık garanti sürelerini savunmakta ve bu yolu tercih etmektedir. Tabi ki ürününüzün iki yıl içerisinde bir hasara uğramayıp 2 yıl sonunda bozulmayacağını kimse garanti edemez. Bu nedenle daha uzun süreli garanti dediğimizde Toshiba bu konuda çalışmalara başlamış. 5 yıl garanti süresi diyerek müşterinin dikkati çeken ve ürünlerine bu derece güvenen başka bir marka daha var mı tartışılır.

Günümüzde en önemli konulardan biri kesinlikle garantidir. Elimizden düşürmediğimiz telefonlar, dizimizden eksik etmediğimiz laptoplar olsun hepsi ufak tefek dikkatsizliklerden büyük hasarlar alabilen aletlerdir. Bu nedenle bir ürünü alırken her zaman garantisine dikkat etmek gerekmektedir. Diyelim cihazınızın başına tabi ki hiç istemesek de bir problem geldi ya da bir elektronik alete o kadar büyük meblağlar ödemek istemediniz ve ikinci el yöntemiyle alışveriş yaptınız, bu nedenlerden dolayı garanti süresini öğrenmek istiyorsunuz. Bu noktada Toshiba garanti sorgulama işlemi için insanları uğraştırmak istememiş ve basit, kolay bir sistem geliştirmiştir. Çünkü bazı durumlarda garanti kapsamında olup, olmadığınızı öğrenmek sıkıntılı ve zorlu bir sürece dönüşebiliyor. Bizde size bu basit ve kolay sistemi kullanarak Toshiba garanti sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Toshiba Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Toshiba garanti sorgulama işlemi için öncelikle yapmanız gereken ilk şey aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Toshiba’nın resmi sitesine giriş yapmanız. Daha sonra garanti sorgulama sekmesine tıklayınız.

toshiba garanti sorgulama

Burada oldukça basit bir ekran sizi bekliyor olacak. Bilmeniz gereken tek şey ürününüzün seri numarasıdır. Peki bu seri numarasını nasıl öğrenebilirsiniz? Genellikle ürünlerin alt ya da arka bölümlerinde bir etiketin üzerinde yazılı olan bu seri numarası bazı modellerde direkt şekilde ürünün üzerine yazılmış olabilir. Eğer seri numarasını bulduysanız, bu numarayı açılan sayfada Garanti Sorgula menüsüne bastıktan sonra gerekli bilgilerin doldurulması gereken yerde Seri Numarası yazan bölüme yazmalısınız. Ardından hemen yanındaki ARA butonuna basmanız Toshiba garanti sorgulama işlemini yapmak için yeterlidir. Bu son adımdan sonra Toshiba garanti sorgulama ile ilgili öğrenmek istediğiniz bilgiler ekranınızda olacaktır.

toshiba garanti sorgulama

Toshiba Garanti Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.