Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TRAFİK SİGORTASI POLİÇE SORGULAMA

Trafik sigortası poliçe sorgulama işlemi iki site üzerinden yapılmaktadır. İki site üzerinden de nasıl yapılacağını yazının devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek öğrenebilirsiniz.

Trafik Sigortası Poliçe Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Trafik sigorta poliçesi sorgulama işlemi ilk olarak E-Devlet sistemi üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet sistemi üzerinden yapılan işlemlerde E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden 2 TL ücret karşılığında edinebilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazının sonunda vermiş olduğumuz ilgili linke tıklayınız. Açılan sayfadan kimliğimi şimdi doğrula adlı butona tıklayınız. Bu butona tıkladığınızda sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Bu bilgileri girerek sisteme giriş yap butonuna tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfadan sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

1

  • Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi üzerinden işlem yapmak için ilk olarak yazının devamında vermiş olduğumuz ilgili linke tıklayınız. Açılan sayfadan plaka ve TC kimlik numarası ile plaka ve vergi kimlik numarası ile ya da sigorta bilgileri ile sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bunun için size uygun olan seçeneği seçiniz ve istenilen bilgileri yazınız. Bu şekilde açılan sayfadan trafik sigorta poliçesi sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

2

E-Devlet Trafik Sigortası Poliçe Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ

Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi Üzerinden Trafik Sigortası Poliçe Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.