Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TTNET Abonelik Bilgileri

TTNET Türkiye genelinde geniş bir hizmet sunar. Dijital uygulamasıyla abonelik ve abonelik no sorgulama TTNET hizmeti veren TTNET, bu hizmetlerin hızlı ve güvenilir bir şekilde sunulmasını online hizmetleri kullanıcısı ve abonelerine olanak sağlar. TTNET abonelik bilgilerini, abonelik sorgulama işlerini abone sorgulama TTNET başlığı adı altında online işlem merkezinden gerçekleştirilir. TTNET kullanıcıları bu hizmet uygulamasında gereken bilgileri doldurarak internet faturaları ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. TTNET abonelik bilgilerini bu yazımızda bulabilirsiniz. TTNET’e abonelik için gerekli aşamaları alt başlıklar halinde sunduk

TTNET Abonelik İşlemleri Nasıl Yapılır ve Nereye Başvurulur?

– TTNET web sitesinden TTNET başvuru formunu doldurabilirsiniz.

– TTNET bayiileri ve Türk Telekom ofislerinden ttnet  abonelik bilgilerine ulaşıp başvuru yapabilirsiniz.

– TTNET abonelik bilgilerine ulaşabileceğiniz bir başka yöntem 444 0 375 numaralı TTNET müşteri hizmetlerini aramak. Bu numarayı arayarak TTNET abonesi olmak için başvuru yapabilirsiniz.

– İnternet yazıp 6606’ya mesaj atarak başvuru yapmak mümkündür.

Abonelik İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Ultranet aboneliği için;

– Abonelik sözleşmesi ve sözleşme ek formu

– Nüfus cüzdanı ve fotokopisi

– T.C kimlik numarası

– Abonelik başvuru formu

Hibernet ve fibernet için;

  • ADSL/VDSL2 yalın internet sözleşme eki
  • C vatandaşları için: nüfus cüzdanı ve fotokopisi, T. C. kimlik numarası
  • Yabancı uyruklu vatandaşlar için: pasaport, yabancı misyon kimliği ve nato kimlik belgesinin bir sureti
  • Abonelik sözleşmesi

Kurulum İşlemleri

ADSL altyapı hizmeti sunan TTNET öncelikle oturduğunuz binaya hat çeker, sistem ayarlanır ve kurulum işlemi için randevu alınır. Fibernet ve hibernet için fibernerede uygulaması kullanılır. Bu uygulama ile binada fiber internet altyapısı bulunup bulunmadığı kontrol edilir. Uygulamayı kullanmak için TTNET internet sitesindeki büyütece tıklayarak adresinizi girin. Büyüteci binanın tam üstüne getirip sorgulama yapabilirsiniz. Bulunduğunuz adreste hangi internet hizmetinin kullanılabileceğini öğrenebilirsiniz. Fiber altyapısına dair bilgiler yaklaşık değerlerdir. Hız değerleri, şebeke altyapısı, bina içi kablolama, hatların yoğunluğu gibi faktörlerden dolayı değişiklik arz edebilir. Türk Telekom şubelerinden fibernet paketlerine başvuru yapabilirsiniz. Altyapı kontrolünden sonra kurulumdan gelen sözleşmeyi imzalayıp kimlik fotokopisini vermeniz gerekir. Modemin ev içerisinde nerede koyulması gerektiğini belirtmeniz gerekir. Çünkü ona göre kablolama yapılabilir. Kurulum işleminden sonra online işlem merkezi şifreniz ve kablosuz ağ şifreniz size ulaştırılır. Şifreleriniz e-posta adresinize veya telefonunuza SMS ile gönderilir.

Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

TTNET abonelik iptali işlemini Türk Telekom ofis ve TTNET bayiilerinden yapabilirsiniz. Fax çekerek te yapılabilir. Fax ile yapmak için abonelik bilgilerini içeren imzalı dilekçeyle kimlik fotokopisini 0312 306 0716 numaralı telefona fax çekebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi iptal dilekçenize mutlaka yazın.

TTNET Abone No Sorgulama: hizmet no yazarak 0555 944 0375 numaralı telefona SMS atarak sorgulama yapıp öğrenebilirsiniz. 444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerinden de TTNET abone numaranızı öğrenebilirsiniz.

TTNET kullanıcıları online işlem merkezinden internet faturaları ile bilgilere ulaşabilirler. Bu hizmet sayesinde TTNET abonelik bilgilerine de sahip olabilirsiniz. Abonelerin güncel bilgilerine de online işlem merkezinde bulabilirsiniz.

Yeni aboneler 192 TL bağlantı ücretine tabii tutulur. Bu ücret 24 ay boyunca aylık 8 TL taksit uygulanarak kullanıcının faturasına yansıtılır. TTNET abonelik bilgilerinde kullanıcıyla ilgili bilgiler mevcuttur. Kullanıcının kişisel bilgileri, hangi tarifeyi kullandığı gibi durumlar belirtilir. Abonelik bilgilerine kullanıcı üye olduğu online işlem merkezinden ulaşabilir. TTNET şubelerine giderek ve müşteri hizmetleri numarasını arayarak ta TTNET abonelik bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yine aynı yollarla başvuru bilgilerine ulaşabilir ve TTNET’e abonelik için başvuruda bulunabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.