Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TTNET ADSL Borç Sorgulama

Türk Telekom, müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına ve hizmet taleplerine anında cevap verebilmek, en kaliteli hizmeti en kısa zamanda sunmak amacında olan, müşteri odaklı bakış açısına sahip, Türkiye’nin lider ve en büyük telekomünikasyon şirketidir. 2015 yılında Türk Telekom, TTNET ve Avea içeriğindeki ürün ve hizmetler birleşerek müşterilerinin  entegre bir telekomünikasyon şirketine dönüşmüştür. Mobil, sabit ses ve geniş bant ile TV hizmetlerini bünyesinde toplayarak müşterilerine oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Müşterilerinin kaliteli ürün ve hizmetlere kolaylıkla ulaşabilmesi için iş birimlerini “Kurumsal” ve “Bireysel” olarak ikiye ayırmıştır. Türk Telekom yine aynı amaçlar doğrultusunda, müşterilerine kaliteli ve anlık internet hizmeti sağlayabilmek için, internet kullanıcısı müşterilerine de geniş ürün ve hizmet yelpazesinden bir çok kolaylıklar sunmaktadır. İster evden, ister işyerinizden, isterseniz herhangi bir yerden, Türk Telekom şubesine yada herhangi bir ödeme noktasına gitmeden de ADSL borcunuzu öğrenmeniz mümkündür. İnternet üzerinden TTNET ADSL borç ve alacağınızı sorgulamak istiyorsanız Türk Telekom Online İşlemler sayfasını kullanarak işleminizi yapabilmektesiniz. Eğer telefon ile TTNET ADSL borç ve alacak sorgulaması yapmak istiyorsanız 7 gün 24 saat Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak borç ve alacak sorgulamanızı yapabilirsiniz.

İnternet Kullanımı ile TTNET ADSL Borç ve Alacak Sorgulama

Türk Telekom şubesine veya herhangi bir ödeme noktasına gitmeden ya da faturanızı kullanmadan, evden, işyerinden ya da internete ulaşabildiğiniz herhangi bir yerden, internetinizi kullanarak online olarak borcunuzu öğrenmek istiyorsanız Türk Telekom Online İşlemler sayfasını kullanabilirsiniz. Aşağıda verilen linke tıklayarak, adınızı ve soyadınızı kullanarak ya da hesap numaranızı sisteme girerek borcunuzu sorgulayabilir, hatta 7 gün 24 saat Türk Telekom Online işlemler sayfasından güvenle ödeme bile yapabilirsiniz.

TTNET ADSL Borç Sorgulama işlemini yapmak için TIKLAYINIZ !

Ayrıca Türk Telekom Online İşlemler sayfasını faturanızı ödemek, internet servislerine abone olmak, abonelik bilgilerinizi görüntülemek, fatura adresinizi sorgulamak, Tivibu ile TV işlemlerinizi yapmak için de kullanabilirsiniz. Bunlar için ise Türk Telekom İnternet Online İşlemler Üyeliği bilgilerinizi veya TekŞifre üyeliği bilgilerinizi kullanmanız gerekmektedir.

Tüm Türk Telekom İnternet Online İşlemlerini yapmak için TIKLAYINIZ !

Bunların yanısıra Türk Telekom işbirliği ile doğanın korunmasına destek olmak ve internet bağlantınızla ilgili ayrıntıları, kota ve ücret detayları ile ilgili bilgileri her ay düzenli olarak faturanızı e-fatura şeklinde ÜCRETSİZ temin edebilirsiniz. Bu güzel olaya destek olmakla birlikte, aynı zamanda e-fatura istediğiniz durumda, faturalarınıza tekrardan dönüp bakmanız kolaylaşacak ve faturayı kaybettim sıkıntısı yaşamayacaksınız.

Telefon İle Müşteri Hizmetlerini Arayarak TTNET ADSL Borç ve Alacak Sorgulama

Türk Telekom şubesine veya herhangi bir ödeme noktasına gitmeden yada faturanızı kullanmadan, evden, işyerinden yada telefon ile iletişim sağlayabildiğiniz herhangi bir noktadan Müşteri Hizmetlerini arayarak borcunuzu sorgulamak istiyorsanız 7 gün 24 saat, 444 1 444’ü arayarak öğrenebilirsiniz. Bu sorgulamayı yapabilmeniz için TTNET ADSL hizmet numaranızı yada internet hizmeti aldığınız telefon numarasını tuşlamanız gerekmektedir. Dilerseniz TC kimlik numaranızı da kullanabilirsiniz.

Bunların yanısıra Türk Telekom işbirliği ile doğanın korunmasına destek olmak ve internet bağlantınızla ilgili ayrıntıları, kota ve ücret detayları ile ilgili bilgileri her ay düzenli olarak faturanızın, SMS yolu ile telefonunuza gönderilmesini talep edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.