Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TTNET ADSL FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere vereceğimiz bilgiler TTNET ADSL fatura sorgulama sistemi hakkında bilgiler içerecektir. TTNET, Türk Telekom bünyesinde yer alan ve Türkiye çapında internet dağıtım hizmeti veren bir firma olup 26 Nisan 2006 tarihinde kurulmuş ve 14 Mayıs 2006 tarihinde ‘İnternet Servis Sağlayıcı Lisansı’ alarak faaliyetlerine başlamıştır. Bizim bu yazıda vereceğimiz bilgiler ise sizlere TTNET fatura sorgulamanızı kolay ve basit bir biçimde gerçekleştirmenizi sağlayacak bilgiler içermektedir. Şimdi gelelim fatura sorgulama işleminin nasıl yapıldığıyla ilgili gerekli bilgileri vermeye.

TTNET ADSL Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

TTNET fatura sorgulama işlemini müşteri numaranız veya diğer hizmet bilgilerinizle herhangi bir TTNET bayisinden de gerçekleştirebilirsiniz. Fakat sizlere çok daha pratik bir işlem olan internet üzerinden sorgulama işlemini anlatacağız. Bu işlem çok daha kısa sürelerde ve kolay bir şekilde sanal ortam üzerinden de gerçekleştirilmektedir. İnternet üzerinden TTNET ADSL fatura sorgulama işlemi için lütfen sizlere aşağıda vereceğimiz adımları dikkatle takip ediniz.

İlk olarak yazının bitiminde verilecek linke tıklamanız gerekmektedir. Böylece TTNET E-Fatura sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sistem üyelik usulüyle çalışmaktadır. Eğer üye değilseniz hemen sayfanın altında yer alan “Üye Ol” butonuna basarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilir ve bu işlemin ardından sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinde üyeliğiniz bulunmakta ise görselde de görebileceğiniz gibi E-Posta adresinizi ve şifrenizi gerekli boşluklara yazarak “Gönder” butonuna basıp sisteme giriş yaparak E-Fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Untitled

TTNET ADSL Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.