Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TTNET BORÇ SORGULAMA

İnternet günümüzde önemli bir yere sahiptir. Birçok işlemimizi artık internet üzerinden yapabilmekteyiz. Ülkemizde en büyük internet sağlayıcısı TTNET’tir. TTNET, televizyon, mobil, tivibu gibi birçok seçenek sunmaktadır. Bu servislerden ancak TTNET müşterileri yararlanabilir. Bu hizmetler aylık olarak faturalandırılır. Bu faturalarınızı yine internet üzerinden öğrenip fatura borcunuzu da yine internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Yazının devamında TTNET borç sorgulama işlemlerini nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağız.

TTNET Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Borç sorgulama işleminizi yapabilmek için ilk olarak yapmanız gereken yazının sonunda vermiş olduğumuz sizi ilgili sayfaya yönlendirecek olan ilgili linke tıklamak olacaktır. Bu linke tıkladığınız da açılan sayfa TTNET online işlem merkezidir. TTNET online işlem merkezi üzerinden tarife değişikliği gibi işlemlerinizi yapabilir, kredi kartınız ile faturanızı ödeyebilir, TTNET servislerine abonelik işlemlerinizi yapabilir, fatura adresinizi değiştirebilirsiniz. Borç sorgulama işleminizi yapabilmek için online işlem merkezine üye olmanız gerekmektedir.

3

Linke tıkladığınızda açılan sayfada sizden TC kimlik numaranız istenecektir. TC kimlik numaranızı giriniz ve ardından gönder butonuna tıklayınız.

3

Bu işlemi yaptığınızda sizden e-posta adresiniz istenecektir. Bu bilgiyi girdikten sonra e-posta adresinize aktivasyon linki gönderilecektir. Buradan hesabınızı oluşturup tek bir kullanıcı adı ve şifre ile TTNET’in sağladığı tüm hizmetlere ulaşabilirsiniz. Bu şekilde açılan sayfadan TTNET borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilir ve kredi kartınız ile de ödemenizi yapabilirsiniz.

TTNET Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

E-Devlet TTNET Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet kapısı üzerinden sorgulama yapmak için gerekli olan E-Devlet şifrenizi, PTT şubelerine başvuru yaparak sadece 2 TL karşılığında elde edebilirsiniz. Hemen ardından yazının bitiminde sizlerle paylaşacağımız linke tıklayarak sorgulama işlemine başlayabilirsiniz. “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna bastıktan sonra sizlerden bir takım bilgilerin isteneceği bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

Untitled

Bu sayfada TC kimlik numarası ve E-Devlet şifrenizi belirtilen boşluklara sırasıyla girdikten sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna basarak sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

E-Devlet TTNET Borç Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.