Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TTNET Fatura Detayı

TTNET kullanıcıları istedikleri zaman TTNET fatura detayı bilgilerine ulaşabilir. TTNET fatura detayında ne kadar kota kullanımı yapıldığını, hangi gün girildiği, saat kaçta nete bağlanıldığı, kaç saat kalındığı ve ne kadar byte indirildiği gösterilir. Girilen siteler TTNET fatura detayında belirtilmez. Ancak postaneye gidip ya da müşteri hizmetlerini arayıp girilen sitelerin TTNET fatura detayında gösterilmesini isterseniz bir sonraki ay ayrıntılı fatura ile birlikte girilen sitelerde gönderilir. Düzenli olarak fatura ile birlikte TTNET fatura detayını da almak istiyorsanız 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom online işlemler ya da Türk Telekom ofis ve mağazalarından TTNET fatura detayı öğrenme talebinde bulunabilirsiniz.  Her ay düzenli olarak TTNET fatura detayının basılı olarak gönderilmesi halinde vergiler dahil 1,99 TL ücretlendirme uygulanır. E-fatura sistemi ile gönderilirse ücretsizdir. Peki nedir bu e-fatura uygulaması? E-fatura uygulaması doğa bilinciyle yapılan, faturanın kağıda basılmadan e-posta adresine veya SMS ile gönderilerek daha az ağaç kesilmesini sağlayan bir sistemdir. Faturanızı TTNET internet adresinden de öğrenebilirsiniz. Faturanızı basılı olarak almak istiyorsanız 444 1 444 numarasını arayarak veya TTNET e fatura uygulamasından fatura ayarları bölümünden seçimlerini yaparak alabilirsiniz. Ayrıca e-fatura uygulamasıyla son beş aylık dönemin faturasına da ulaşabilirsiniz. Bu sistemin uygulanmasıyla birlikte 1 yılda 780 ton kağıt tasarrufu sağlanıp ve 13 bin ağacın kesilmesinin engelleneceği hesaplanmıştır.

TTNET Fatura Bilgileri Ne İşe Yarar?

TTNET fatura detayına bakarak kota kullanımına ulaşabilir ne kadar kullanım hakkı kaldığını öğrenebilirsiniz. TTNET kullanıcılarının seçimine göre internet paketlerine, TTNET fatura detayına bakarak kota kullanımına ulaşabilir ne kadar kullanım hakkı kaldığını öğrenebilirsiniz. TTNET kullanıcılarının seçimine göre internet paketlerine kota uygulanır. Bu uygulama ile birlikte ay içinde internet kullanımı limitlendirilir. Eğer kota limiti aşılırsa ek ücretlendirme yapılır. Sınırsız kullanıcılar için ise adil kullanım kotası bulunur. Belirli sınırı geçtikten sonra internet hızı düşürülür. Kullanıcılar kota ile ilgili işlemleri online işlem merkezinden yapabilir. Bu siteden internet kullanımı ile ilgili bütün detaylara ulaşabilirsiniz. TTNET tarafından uygulamaya başlatılan bu sisteme üye olmak şartı ile tüm bu hizmetlerden yararlanmak mümkündür. Kota bilgilerine ulaşmak için, üye olurken ADSL aboneliğinin açıldığı hesapta üyelik bilgilerinin doldurulması gerekmektedir. İnterneti kotalı olarak kullanan kullanıcılara tavsiyemiz e-fatura sisteminden, TTNET online işlem merkezinden veya müşteri hizmetlerini arayarak TTNET fatura detaylarına ulaşıp kota bilgilerini sık sık kontrol ediniz. Böylece kota aşımı yapmadan internet kullanımı sağlayabilirsiniz. Video ve film izlemek, yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraflar indirmek ve uygulama güncellemeleri kotanın daha çabuk bitmesine yol açar. Bu yüzden internet kullanırken bunlara dikkat etmeniz gerekir.

TTNET Fatura Bilgilendirme

TTNET son yıllarda yatırım alanını genişletmiştir. Ülkenin birçok bölgesine fiber optik kablo sistemleri yerleştirildi. Bu sayede müşterilere daha hızlı bir internet kullanımı imkanı sağlanmıştır. TTNET kullanıcılarının e-mail adreslerine sahte ve virüs taşıyan faturalar gönderildiği tespit edildi. Bazı sahte hesaplardan gönderilen mesajların kullanıcıların bilgisayarlarına virüs bulaştırdığı belirtildi. TTNET Fatura bilgilendirmesi yapan tek adres faturahatırlatma@ttnetbilgilendirme.com.tr adresidir. TTNET fatura detayı gibi görünen virüs Cryptolocker virüsüdür. Yüklenen bu yazılım TTNET fatura detayı zannedilip virüs bütün dosya ve klasörlere bulaşır. Bu yüzden mesajın hangi adresten geldiğine dikkat etmek gerekir.

Abonelik, borç ve alacak sorgulama gibi hizmetleri e-devlet kapısı üzerinden de yapabilirsiniz. Bazen kullanıcıya fazla fatura kesilebiliyor. Bu yüzden sık sık fatura detaylarına bakmanız tavsiye edilir. Örneğin; 2006 yılından bu yana toplam 111.6 milyon TL lik tutarın sözleşmede belirtmeksizin alındığı tespit edildi. Kuruma 30.47 milyon TL idari para cezası uygulandı. Fazla kesilen fatura tutarları ise kullanıcıya iade edildi. TTNET fatura detayı ile kullanıcının aklındaki soru işaretlerinin silinmesi amaçlanmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.